Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba123

Dziwny problem z generowaniem miniaturek na Facebook'u

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

piszę do Was z ogromną prośbą i liczę na jakąkolwiek poradę, gdyż zmagam się z pewnym problemem od tygodnia i nie jestem w stanie tego naprawić.

 

Mianowicie:

Posiadam stronę internetową, na której nic nie zmieniałem w ustawieniach/kodzie. Pewnego dnia Facebook przestał generować miniaturki po kliknięciu przycisku "udostępnij" pod treścią na stronie, ale jest to dla mnie nie zrozumiałe, ponieważ:

1) nie zmieniałem nic w ustawieniach

2) używając funkcji planowania postów na fb, po zaplanowaniu, gdy wejdzie się w dziennik aktywności, miniaturki się generują (ale tylko wtedy)

3) wpisując sam adres strony, również fb nie pobiera żadnych miniaturek, od czasu do czasu pojawi się tam buton "zaloguj przez fb" ale z reguły nie generuje się nic

 

Pytanie, co mogę zrobić, jak to naprawić? Przejrzałem mnóstwo postów, pytałem znajomych, nikt nie był w stanie mi pomóc. Naprawdę tego nie rozumiem, dlaczego nagle FB przestał generować miniaturki, a żeby tego było mało to generuje je tylko przy planowaniu postów.

 

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

A już myślałem że to u mnie coś... Mam to samo od paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, na pewno spr i dam znać, aktualnie fb zmienia coś w tych miniaturkach, chociażby w ich wielkości. Czekałem tydzień, bo wierzyłem, że samo się wszystko naprawi, ale dłużej już nie chcę czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W debugerze nie ma błędów, czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł albo czy ktoś wie gdzie to można zgłosić facebookowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

A twoje obrazki są większe czy mniejsze niż 200 px?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większe, a masz jakąś propozycję rozwiązania tego problemu? Próbowałem gdzieś to zgłosić na fb ale jest to bardzo utrudnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×