Skocz do zawartości
krzys21

Tunel OpenVPN/PPTP

Polecane posty

Witam,

Szukam taniego tunelu OpenVPN/PPTP z lokalizacją w Polsce. Budżet: 10 zł miesięcznie (max)

Jak widać budżet nie jest wysoki, bo ani kokosów z tego nie mam, ani wymagań specjalnych. Nie musi być SLA 100%, ale dobrze gdyby częściej to działało, niż leżało. Hostingu zasadniczo też nie potrzebuję, bo jestem zadowolony z obecnego (Unixstorm), ale oni nie udostępniają VPN'a w ramach hostingu WWW, a ich VPS'y to nie moja półka cenowa. Jednak z tego co się orientuję, to żadna firma nie ma takiej opcji jako osobno, więc myślałem o dwóch rozwiązaniach:
1) najtańszy VPS w slaskdatacenter.pl za 10 zł i na nim postawić serwer OpenVPN
2) najtańsze konto za 10 zł w mydevil.net (dają dostęp do VPN w Polsce)

Czy znacie jeszcze inne możliwości?

Tunel będzie wykorzystywany przez maksymalnie 2 użytkowników jednocześnie i w legalnym celu. Niestety tak się złożyło, że część polskich serwisów multimedialnych (takich jak TVN player, Iplex czy Onet) założyło blokadę geolokacyjną, wobec czego nie można z nich korzystać zagranicą, a żona swoje serialowe potrzeby ma.

A może ktoś ma dostęp do takiego tunelu i chce udostępnić za symboliczną opłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszamy do naszej oferty, dla użytkowników webhostingtalk.pl przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy (http://www.webhostingtalk.pl/topic/33742-nowosci-w-mydevilnet/?p=347248) dający 10% zniżki. Przy płatności na rok i wykorzystaniu kodu promocyjnego zaoszczędzi Pan 30zł.

 

Konto o którym Pan wspomniał (MD1) posiada dostęp do dwóch serwerów VPN w polskiej lokalizacji - PL1 po OpenVPN i PL2 po OpenVPN i PPTP.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci MyDevil, miałem przyjemność korzystać kilkukrotnie z ich VPN'ów i nie mogę im nic zarzucić (no, jedynie są problemy z YT - przekroczona ilość połączeń z ip ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×