Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Webbb

Skrypt pod mały sklep

Polecane posty

Szuka skryptu pod sklep, instalowałem skrypt "prestashop", ale okazał się za bardzo rozbudowany jak na moje potrzeby. Szuka coś takiego jak jest na tej stronie : mesodeals.com czyli tylko płatność paypal. Sklep nie będzie rozbudowany, kilka przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy mi żeby w skrypcie nie było żadnej rejestracji tylko po kliknięciu "kup" wyskakiwało okno do wpisania e-mailu i następnie przenosiło do płatności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do ściągnięcia, dodatki do różnych gier (goldy itp. ) , co do wp to jest płatny, a szukam czegoś darmowego . To mój pierwszy sklep, więc obeznanie moje w tej branży jest znikome :wacko:

Edytowano przez Webbb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie Wp (gpl) i woocommerce (gpl) nie są płatne, ale jak chcesz to Ci sprzedam za pół ceny :)

 

 

Nie do ściągnięcia? czyli fizyczne produkty? Na jaki adres wyślesz skoro kupujący podaje tylko email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie doczytałem :)

 

E-mail jest to kontaktu z kupującym ponieważ muszę przekazać mu towar w grze :) Jak znajdę skrypt to będzie trzeba też dodać pole z nickiem z gry.

 

WP to wordexpress ? :blink:

Edytowano przez Webbb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli produkt wirtualny a nick to można podać w dodatkowych info do zamówienia.W woocomerce nie trudno dodać dodatkowe pole, lub wykorzystać któreś z usuniętych wcześniej.



WP to wordexpress ? :blink:

 

albo Wojsko Polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście skrypt bardzo ciekawy i w miarę łatwy w obsłudze , póki co mam jeden problem , jak wyedytować pola dotyczące adresu płatności bo jest ich więcej niż potrzeba. Da się to zrobić jakoś w skrypcie , czy trzeba się bawić w plikach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×