Skocz do zawartości
mikosss

Ostrzeżenie przed firmą EbitdaPL i zapytanie o VPS Windows

Polecane posty

Witam. Szukałem serwera VPS z Windowsem(może być nawet XP). Zamówiłem takowy w firmie EbitdaPL http://ebitda.pl/ . Zapłaciłem ze byle g... 120złotych. Po otrzymaniu płatności czykałem ponad tydzien na postawienie serwera (po wieeelu telefonach). Loguje się , patrze- a tu nie ma internetu! Dzwonię już 4-ty dzień, zeby to wyjasnic a oni nawet nie raczą odebrać telefonu. Napisałem mnóstwo meili i nic... Maja to gdzies. Serwer potrzebny jest mi do pracy, więc pilnie go potrzebuję. Znacie może jakieś sprawdzone firmy (nie typu ebitda) które oferują dobre warunki? Szukam serwera taniego i niezbyt mocnego(wystarczy 1ghz, 1gb ram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com
Witam. Szukałem serwera VPS z Windowsem(może być nawet XP). Zamówiłem takowy w firmie EbitdaPL http://ebitda.pl/ . Zapłaciłem ze byle g... 120złotych. Po otrzymaniu płatności czykałem ponad tydzien na postawienie serwera (po wieeelu telefonach). Loguje się , patrze- a tu nie ma internetu! Dzwonię już 4-ty dzień, zeby to wyjasnic a oni nawet nie raczą odebrać telefonu. Napisałem mnóstwo meili i nic... Maja to gdzies. Serwer potrzebny jest mi do pracy, więc pilnie go potrzebuję. Znacie może jakieś sprawdzone firmy (nie typu ebitda) które oferują dobre warunki? Szukam serwera taniego i niezbyt mocnego(wystarczy 1ghz, 1gb ram).

 

Co rozumiesz, że się logujesz i nie masz internetu? Do logowania wykorzystujesz internet? Popraw mnie jak się mylę? Co do tej firmy mamy tam klientów i nie rozumiem wręcz Twojego problemu. Wybacz ale nie jest to zrozumiałe. Kwota, która podałeś również jest dziwna chyba że dodatkowo masz panel Plesk. nie jest to firma która istnieje rok bo o ile się nie mylę to oni zaczynali biznes w 1995 roku! My z nimi współpracujemy od roku bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×