Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mastha212

Przedluzanie - Ktore Domeny Zostawic

Polecane posty

Witam

mam pare domenek i wlasnie przyszedl czas zeby je przedluzyc, termin platnosci 9 marca. Na poczatku - czy ktos moze mi wyjasnic czemu przedluzenie jest tak drogie?? Za kazdy .pl musze bulic prawie 110 PLN!!! Przeciez to jakas paranoja skoro rejestracja kosztuje 49!! Postaram sie cos dowiedziec na ten temat ale tak czy inaczej niezla obsuwa ;)

A wracajac do tematu do domeny sa nastepujace :

 

JanPawel2.net

JohnPaulTheSecond.com

Rydzyk.net (na allegro)

JohnPaul2.net

Work-And-Travel.com.pl

Olimpiada2008.pl

Lans.com.pl

JanPawelDrugi.pl

OjciecRydzyk.pl

 

Od razu odpowiem na pytanie : domeny z papiezem zarejestrowalem na pare dni przed jego smiercia. Chcialem odsprzedac ale jakos rozlazo sie po kosciach i nic z tego nie wyszlo.

Pytanie : ktore zostawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ale chłamu nakupiłeś.. spekulant za dyche ;)

 

olej wszystkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mastha:

A czego sie spodziewales? Ze sie wszyscy rzuca z tekstami typu 'te domeny sa warte tysiace, przedluzaj wszystkie!!' ?

normanos powiedzial ci co o nich mysli i tyle. Jak nie chcesz dostawac niewygodnych odpowiedzi to nie zadawaj takich pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie twierdze ze sa warte nie wiadomo ile, moze nawet nic sa nie warte ale sposob jego wypowiedzi wg mnie pozostawia troche do zyczenia. Inaczej brzmi : chlamu nakupiles, spekulant za dyche a inaczej : sluchaj z tego raczej nic nie bedzie wiec dobra rada - nie przedluzaj. O nic wiecej mi nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wersja ocenzurowana: nie przedluzaj, slabe domeny, rok z nimi nic nie zrobileś to sądzisz, że nagle cos z tego będzie? To nie wino* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wedlug mnie rydzyk.net tylko jest warta przedluzenia, nie wiem jak lans.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×