Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
NetMat

Wysyłanie sprzętu do serwisu !

Polecane posty

Witam,

 

Tak jak w temacie muszę wysłać sprzęt do serwisu, który mi naprawi mi jedną rzecz, jednakże w mojej miejscowości ani gdzieś blisko mnie nie ma takiego serwisu, więc muszę wysłać go do Warszawy. Od danego serwisu (firmy) dostałem adres na który mam wysłać dany sprzęt, jednakże jeszcze tego nigdy nie robiłem i chciałbym się dowiedzieć czy można się jakoś zabezpieczyć przed przykładowo kradzieżą sprzętu ponieważ jest warty około 5 tyś. i jakoś nie do końca jestem przekonany co do tego rozwiązania.

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłać kurierem wybierając ubezpieczenie. Polecam brokerów choćby tego allegrowego (sendit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem... Boisz się, że zaginie w drodze, czy w serwisie?

W zasadzie obie obawy znikną, jeśli wyślesz sprzęt przesyłką kurierską, ubezpieczoną z oznaczeniem wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca rozumiem... Boisz się, że zaginie w drodze, czy w serwisie?

W zasadzie obie obawy znikną, jeśli wyślesz sprzęt przesyłką kurierską, ubezpieczoną z oznaczeniem wartości.

 

Hmmm... boje się bardziej o serwis... po skontaktowaniu się mailowo otrzymałem wiadomość "Proszę o przesłanie sprzętu [Na dany adres] sprawdzimy i odezwiemy się do Pana jaka będzie cena naprawy sprzętu"

 

Wiem że może dziwnie myślę, ale przez te wszystkie amber goldy, firmy "Lidera" jakoś nie pewnie podchodzę do takich sytuacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może poszukaj serwisu, któremu ufasz (np. serwis producenta sprzętu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×