Skocz do zawartości
kamil306

płatność paypal VPS

Polecane posty

Szukam firmy gdzie moge wynajac vps i zaplacic za niego poprzez paypalem, koszt vps-a okolo 50-70zł

 

 

Nie wiem czy znajde taki vps ale min:

 

cpu min 2x2.5

2gb ram + swap 2gb

dysk okolo 50gb

transfer min 1tb na miesiac

lacze najlepiej 100mb

lokalizacja PL

wiem ze firmy daja 100mb lacze ale gwarantowane jest tylko 10mb co przy godzinach tyle mozna max wydusic, niestety za miesiac juz moze to byc za malo dlatego chetnie cos typu 20mb grawantowane

Edytowano przez kamil306 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Wam za propozycje jednak zadna nie spelnia minimalnych wymagan, glownie za sprawa cpu, w sumie vihost.pl niby ma te 4ghz ale nie wiem jaka oni maja wirtualizacje ale pewnie 2x2.0 co jest za malo, jako ze w tym momencie obciazam procesor 2x.2.27 w 100% i wszystko mi sie zacina wiec dlatego poszukuje min 2x2.5...

 

a i cene zla napisalem, mialo byc 50-90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety tez odpada, jako ze lokalizacja nie pasuje, niby maja serwery z warszawy ale ping za wysoki, a moze jakis cloud vps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To, że w firmie X możesz obciążać jakiś słaby procesor na 2x2.27ghz, nie znaczy że obciążysz całe 2x2.0 jakiegoś porządnego Xeona. Podaj firmę w jakiej masz vps lub jaki procesor jest w maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co widzę gwarantowane masz jedynie 1x2.27. Sprawdź ofertę hekko, można u nich płacić paypal, tylko parametry nieco niższe niż potrzebujesz. W każdym razie na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę gwarantowane masz jedynie 1x2.27. Sprawdź ofertę hekko, można u nich płacić paypal, tylko parametry nieco niższe niż potrzebujesz. W każdym razie na pewno będzie zadowolony.

 

2x2.27 mam, generalnie glownie pulseaudio obiaza serwer plus vlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do BOK możliwe ze zostaniesz przeniesiony na jakąś inną maszynę z lepszym procesorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, wszystkie serwery vps są na markowych serwerach DELL.

 

https://globalnetwork.pl/cart/vps-openvz

 

 

Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

http://www.blueleaf.pl

http://www.globalnetwork.pl

Edytowano przez globalnetwork.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - Mintshost.pl

Nie jesteśmy w stanie zaproponować VPSa z pamięcią SWAP lecz z większą ilością pamięci RAM.

Zgodnie z progiem cenowym jesteśmy w stanie zaproponować Standard w cenie 69 PLN.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×