Skocz do zawartości
Utilaft

Ocena szablonu

Polecane posty

takie... proste... ale mi się szczerze podoba... Chociaż zbytnio nie ma tam co oceniać... jakby jakieś logo na górze jeszcze było przykładowo zastosowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście taki długi hover na tych buttonach (i nie tylko) nie podoba, ale to już bardziej kwestia gustu. No i rzeczywiście mało jest do oceny, szablon wygląda w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. No szablon nie jest skomplikowany, on po prostu ma być prosty i elegancki, i wydaje mi się, że częściowo mi się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Popracuj nad paddingami, czcionkami (czy to jest Times New Roman? OMG : ), wysokośćią linii, no i hover dla linka, który jest szary raczej nie powinien być pomarańczowe tło + dalej szary tekst.

Generalnie spoko.

Na przykład zamiast div-a dla tytułu paragrafu zrobiłbym tam h2/h3 i to ostylował. Od razu pod SEO ładniej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Validator już dodałem ; )

 

Patrzyłem walidacje html5, 19 błędów. Mógłby ktoś znający się na rzeczy powiedzieć co mam źle?

 

używam nowych znaczników: nav, footer, section, aside, header itp.

Edytowano przez Utilaft (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie patrz aż tak bardzo na validator, szczególnie pod kątem 5tki.

Z miesiąc temu przepychałem się z klientem, gadałem z ziomami z branży i czytałem na necie, że o ile ustandaryzowane można walidować, to z HTML 5 (i po części CSS 3) to już różnie bywa... bo przecież to ciągle nie jest ustandaryzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walidator to taki "bot", w dodatku głupi. Można napisać sieczkę, która bez problemu Ci się przejdzie walidację, jak i dobry kod, ale wg. walidatora błędów w nim będzie od groma.

 

Co do laya, nie dajesz za bardzo co oceniać, aczkolwiek może to stanowić dobrą bazę do nauki dla Ciebie jeśli chcesz iść w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×