Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
StOnA

Hiper super... Jak zawsze... ddam za niewiele... serwerki/sprzęt

Polecane posty

Panowie trochę sprzętu mam (czyt. staroci) to te z serii które McNeal rozdawał kiedyś za darmo.


Mam do oddania za podatek VAT i dochodowy (all netto):


1 szt. Hp Proliant DL360 G5 1U 1x QuadCore X5355 , 4gb ram, 2 dyski SAS 73gb (hdd mają około 5 lat pracy - hihi) - FV na sumę około 700zł

1 szt płyta supermicro na 2 xeon 53xx/54xx - FV na sumę około 80zł

2 szt płyt VIA 1,2Ghz/ 256 ram i zasilaczem 8A/12V - FV około 80zł (mini płyta - ITX 17x17cm)

4 zarządzalne switch'e 10' x8 z bandwitch'em co 64kb per port (idealne do sieci z kumplami gdzie można ciachac pasmo na porcie) - FV po 50zł netto

2 switch'e 16portowe niezarządzalne powiedzmy FV na 20zł/szt

1 szt serwer supermicro BigTower chyba na 2x 5335 i na 8SATA kompletny tylko bez zasilacza... Mogę dodać jakiś 700/800w do kombinacji montażu .... - 800zł netto

Muszę wystawić FV bo mam je na stanie a nie będę oddawał do utylizacji albo znów pisał protokołów zniszczenia bo to zabawy dużo a i kwit potrzebny z utylizacji ... a tak komuś się przyda a ja pozbędę się problemów.


Kasę jak coś to będziecie wpłacać nie na firmę a na szczytny cel na młodzieżowy zespół piłkarski którym się od lat opiekuję jako darowiznę... :) a ja wystawiam FV jako gotówkę.


Mam jeszcze jakiś serwer HP na xeon 53xx (chyba 5335) z uszkodzonym zasilaczem (mogę poszukać drugiego jakby co ) chyba z jakimś 2/4gb ram i sata dyskami ale sprawdzę w przyszłym tyg... - 500zł


Wysyłka w granicach końca przyszłego tyg. moze ciut dalej - coś 20zł netto kurier. Zapłata jak poprzednio po otrzymaniu sprzętu i oczywiście w jakimś rozsądnym terminie.


pozdrawiam i będę w niedzielę to sprawdzę czy sa chętni bo moze jeszcze się coś doszukam.


Ernest


Wskazane "mocno " się targować!

 

choć wolałbym jak najwięcej z Was wydusić :) Pierwszeństwo mają Ci którzy są dłużej na forum.


Chętni muszą trochę mieć wiedzy na temat sprzętu i trochę istnieć na forum...

 

Ps. prosze mnie nie zjechac że coś kombinuję... to po prostu odruch bezwarunkowy... :)

 

EDIT:

 

Aa.... zapomniałbym pisac tylko na PW.

 

Wytłumaczę jaka cena wychodzi z tego...

 

powiedzmy 100zł netto to do zapłaty wyjdzie 23zł (VAT) i 19% dochodowego z netto czyli 19zł

 

 

 

 

EDIT:

 

1 szt. Hp Proliant DL360 G5 1U 1x QuadCore X5355 - zarezerowowany

 

2. Płyty VIA zarezerowane

 

3. 1 szt płyta supermicro na 2 xeon 53xx/54xx - zarezerowowana

 

4. 1 szt serwer supermicro BigTower chyba na 2x 5335 - zarezerwowany

 

5. serwer HP na xeon 53xx (chyba 5335) z uszkodzonym zasilaczem - zarezerwowany

 

 

ZOSTAŁY SAME switche

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

All.. rozdane ... Namby cos Sie znalazlo dam info,

Wysylka pod koniec tygodnia.... Info wysle kazdemu z osobna..

 

Pozdrawiam i milego uzytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do sprzedania TV LED. Jest to model ten http://lg.com/pl/telewizory/lg-37LV4500-led-tv/technical-specifications, służył podłączony do kompa jako podgląd kamer , serwerowni, dwóch biur i parkingów. Dziś chcieliśmy zmienić go na prawe x2 i ten stał się zbędny jednak stojak nie pasuje i na razie jest kupa...


Jest tylko jeden mały mankament gdyż jest pęknięta obudowa, prawej strony jednak nie wpływa na działanie. Przy zdejmowaniu go dziś ze stojaka przykręconego do sufitu stuknął w drabinę i pękła trochę obudowa. Jest to ta ramka przezroczysta która okala obudowę. Oczywiście TV jest sprawny i daję jakąś tam gwarancję powiedzmy 3mc... Nie będę wystawiał go na alledrogo a jak nikt się nie skusi zostawię jako zapas albo oddam go znajomym którzy oglądają jeszcze w starym 21 calowym kineskopie.

 

TV kupiony chyba 2011r na FV do firmy i oczywiście będzie sprzedany na paragon albo FV. We wtorek będę to mogę zrobić zdjęcia jak ktoś będzie chciał. Cenę jaka zapłaciłem to coś ponad 2,5tys . Nie wiem tylko czy jest karton ale jak trzeba poszukam, bo trzymam w magazynie nawet kartony ze wszystkich serwerów i obudów jakie posiadam lub posiadałem a jest tego sporo :) Cenę proponuję 800 zł netto ale jestem otwarty na propozycje. TV wysyłka podobnie chyba jak serwery 1u około 50-60zł.


Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

Cenę proponuję 800tys zł netto ale jestem otwarty na propozycje

 

Nie pomyliles sie czasami ;d ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TV juz oddany bo nikt nie chciał się skusić.

 

Co mi zostało to kilka switch'y zarządzalnych 10/100 x 8. Oddam w cenie po 30zł za szt. + wysyłka kurierem. Wpłata jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh trzeba było pisać... Znajomemu wczoraj powiedziałęm i się napalił... Sprzedałem na krechę za 700zł i kasę zobaczę dopiero za 3-4mc bo sam tylko pracuje więc na raty dałem.

Mam jeszcze 1 TV ale 32 cali powiedzmy za 500zł netto (mozna się targować) ale dopiero może w następnym mc będzę wymieniał ja jakiś 40-50 cali i tez jest do podgladu kamerek. Płace od ciula VAT'u i trzeba jakoś kombinować by nasze państwo miało mniej do trwonienia w tuskolandii.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje i 32 cale nie ma problemu jak będziesz sprzedawał to daj znać a i podeślij jakieś foty na pw to oblukam :)

Btw jakie to ma wyjścia ?

Dzieciakowi satelite zamówiłem to i teraz telewizor potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma chyba 2 hdmi, i resztę , to taki standard w TV. A może kcesz mojego z domu bym sobie wymienił? Mam w sypialni 42 cale LG i zmienił bym se na większy bo mam ponad 70m2 i odległość do ściany ponad 5m... a przydał by mi się sporo większy ale ten jeszcze działa

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma chyba 2 hdmi, i resztę , to taki standard w TV. A może kcesz mojego z domu bym sobie wymienił? Mam w sypialni 42 cale LG i zmienił bym se na większy bo mam ponad 70m2 i odległość do ściany ponad 5m... a przydał by mi się sporo większy ale ten jeszcze działa

 

Ty no ja u siebie mam 48 bravie i jest ok szukam czegoś dzieciakowi bo obecnie ma wstawiony 26 ale ten kineskopowy już na wykończeniu ginie obraz trzeszczy itp więc czas zmienić.

Zależy ile złociszy byś chciał że te telewizory czy jeden czy drugi bo szczerze to lipa z funduszami jak to w zimę to ma działać podłącze tam mu satelitę i tyle co bajki będzie oglądał pokoju nie ma za dużego bo coś koło 7 na 4 więc i te 32 cale by mu starczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile zaproponujesz za 42 cale ? Nie jest on nowy bo chyba z 2009r ... może 700 do targu ? Model mogę sprawdzić wieczorem. Ale musiałbym najpeirw kupić drugi bo usypiam i bzykam tylko przy TV. :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie pisać, nic już nie ma ... Wszytko zarezerwowane i dogadane.


Jak będę miał coś dopisze do tematu. A na razie KUNIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×