Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Redzik

Nazwa domeny

Polecane posty

Elo.

Potrzebuje porady gdyż prawie wszystkie domeny są zajęte dla mojej nazwy. Nazwa to "evolution" i jest to nzawa salonu fryzjerskiego. No nasuwa mi się www.evolution-miasto.pl ale jakieś długie. Jeszcze może być www.evolution.miasto.pl ale słyszałem że regionalne są mniej przyjazne. Ale dla kogo lub czego ? Wyszukiwarek czy ludzi. A może ktoś doradzi coś krótszego albo znajdzie jakąś domenę którą ja przeoczyłem a pasuje do nazwy i branży, bo np wolna jest domena sex.pl ale chyba właściciel salonu niebyłby zachwycony :D.

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda domena jest dobra tylko myk jest w tym aby była łatwa w zapamiętaniu ... fryzjer-evolution.pl ? hair-evolution.pl , coś bez myślników ?

Nie jest to portal globalny nastawiony na miliony wyszukiwań więc każda domena będzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny regionalne są tak samo dobre jak inne, a w przypadku lokalnej działalności będzie pewnie lepsza nazwa typu evolution.miasto.pl niż jakieś kombinacje typu salon-fryzjerski-evolution.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"ievolution" IMO bez sensu.

Domena fryzjer-evolution już lepsza (i może się okazać, że będzie najlepsza w obliczu braku wolnych innych), salon-fryzjerski-evolution to już trochę za dużo. Opcja evolution.domena.pl jest OK.

Czy ten fryzjer to taki nowoczesny, kul i trendy zakład, jak alternative (czy jakoś tak)?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zwykły salon fryzjerski. Nie jest to coś typu TRENDY HAIR FASION w Bielsku czy alternative. Chociaż jeszcze do niedawna był to salon z sieci TRENDY ale właśnie zmienili nazwę na inną.

 

A lepiej tak www.evolution-miasto.pl czy www.evolution.miasto.pl

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Porównywalne.

Możesz jeszcze kombinować your-revolution, czy coś, ale jest ryzyko wykorzystania języka angielskiego, że starsze panie mniej kumate mogą nie poradzić sobie z wpisaniem domeny.

 

Trochę za mało info o biznesie, dopiero wyżej ciut napisałeś, heh. Jaki target?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się domena - www.evolution.miasto.pl jest łatwa do zapamiętania oraz nie jest za długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Dzięki panowie za pomoc. juz wszystko wiem. :D tzn to co powinienem :D poz

 

PS

 

Target ? Myślę że sam właściciel nie ma o tym zielonego pojęcia :D

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×