Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Desttrojer

[poszukuję] Serwer Dedykowany najtańszy pod upload

Polecane posty

Witam,

Szukam najtańszego dedyka pod upload. Minimum 1-2 GB ramu + procesor by uciągnął środowisko graficzne + WinRAR-a (obecnie działam na atomie N2800 i jest wszystko ok).

Transfer jaki mnie interesuje to możliwie jak największy aczkolwiek nie zdarzyło mi się przekroczyć jeszcze 10-15TB miesięcznie, ale miło widziany jest nielimitoany.

Bardzo interesuję mnie najtańsza oferta z łączem 1 Gbit.

Można również przedstawić z wyżej podanymi parametrami i łączem 100 Mbitów jeżeli cenowo będzie to porównywalne do kimsufi bądź ciut lepsze (bardziej chodzi o przestrzeń dyskową i o transfer bo mam obawy, że 5 TB to trochę mało zwłaszcza, że w tym miesiącu dokładniej mnie z niego rozliczają).

Z góry dziękuję za "fajne" oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jeszcze ile miejsca potrzebujesz.

Z dedykiem 1gbit to będą ogromne koszta, najtaniej wyjdzie RDP z windowsem. Sam korzystałem kiedyś z takich rozwiązań do uploadu. Ja znalazłem wtedy swojego gbita za jakieś 40euro (~160zł) i byłem sam na jednym hdd. Nie szukaj też gbita z ovh ponieważ upload poza serwerownie to jedyne 200mbps. Zapytaj też o możliwość doinstalowania programów, bo też nie napisałeś z czego korzystasz.

 

http://www.wjunction.com/94-other/155976-hostedges-com-rdp-encoderdp-500gb-24gb-ram-1gbs-unmeter-%249-m-us-nl-eu.html

http://www.wjunction.com/94-other/162467-rdaheaven-com-e3-1230-200gb-1000gb-32gb-raid0-1gbps-unlimited-%2412-mo-eu.html

http://www.wjunction.com/94-other/160470-pocket-rdp-com-1gbps-unmetered-remote-desktops-%2410-month-netherlands.html

 

Tutaj masz nielimitowany transfer tak samo i serwer z evoswitch

http://www.wjunction.com/94-other/89686-instantrdp-com-xeon-x3440-16-gb-ram-1-gbps-%2425-month-nl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałeś jeszcze ile miejsca potrzebujesz.

Z dedykiem 1gbit to będą ogromne koszta, najtaniej wyjdzie RDP z windowsem. Sam korzystałem kiedyś z takich rozwiązań do uploadu. Ja znalazłem wtedy swojego gbita za jakieś 40euro (~160zł) i byłem sam na jednym hdd. Nie szukaj też gbita z ovh ponieważ upload poza serwerownie to jedyne 200mbps. Zapytaj też o możliwość doinstalowania programów, bo też nie napisałeś z czego korzystasz.

 

http://www.wjunction.com/94-other/155976-hostedges-com-rdp-encoderdp-500gb-24gb-ram-1gbs-unmeter-%249-m-us-nl-eu.html

http://www.wjunction.com/94-other/162467-rdaheaven-com-e3-1230-200gb-1000gb-32gb-raid0-1gbps-unlimited-%2412-mo-eu.html

http://www.wjunction.com/94-other/160470-pocket-rdp-com-1gbps-unmetered-remote-desktops-%2410-month-netherlands.html

 

Tutaj masz nielimitowany transfer tak samo i serwer z evoswitch

http://www.wjunction.com/94-other/89686-instantrdp-com-xeon-x3440-16-gb-ram-1-gbps-%2425-month-nl.html

 

Warto się autora spytać czy chce usługę od firmy czy krzaka/wolnej partyzantki :)

Żadna oferta z WJ nie jest oferowana przez podmiot gospodarczy a po roku lub dwóch zwijają interes i oszukują ludzi , jest to niestety częsty proceder : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie od kogo byle by był serwer. Bo i tak opłacam co miesiąc więc jak się zwinie. To zawsze można wziąść u kogoś innego :D

Dobrze by było aby można było dokupić dodatkowy adres IP (ze względu na hellshare).

Minimum miejsca to 500 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet <500 zł ale zależy mi by było jak najtaniej. Oczywiście uptime jak i ping nie muszą być super. Uptime 90% będzie ok jak i ping do 100ms bo nie wymagam cudów na kiju. Tak żeby tylko pliki dało się wysyłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź RDP na Wjunction, za 20-25$/msc masz naprawdę przyzwoity serwer z rurką 1 bądź 10Gbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zazwyczaj pisze ile osób maxymalnie na serwerze. Ja jak miałem takiego RDP to max 3 online osoby włączenie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę zaoferować serwer

 

2x2,3 ghz

2x1 tb dysk

4 GB ram

ip : 3 sztuki

 

cena: 400 zł z VAT / bez limitów ,

 

adres. tychy24.pl

kontakt biuro@tychy24.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto się autora spytać czy chce usługę od firmy czy krzaka/wolnej partyzantki :)

Żadna oferta z WJ nie jest oferowana przez podmiot gospodarczy a po roku lub dwóch zwijają interes i oszukują ludzi , jest to niestety częsty proceder : /

 

Dlatego płacisz co miesiąc. Jak się zwiną to nie zarobią, rzadko ktoś płaci z góry za rok. Sprawa wygląda tak, że czegoś takiego od firmy nie dostaniesz więc i tak nie masz większego wyboru. Chyba, że masz wolnego tysiaka na dedyka.

 

Jeżeli chcesz serwer na upload to nie ma problemu. Oni zwracają tylko uwagę na procesor. Jeśli będziesz go orał sam non stop to zapewne zwrócą Ci kasę i podziękują. Dlatego patrz co wybierasz, z reguły nie pozwalają na encoding na serwerach, te są droższe i jest to zaznaczone.

 

@Liar

 

Zależy, musisz czytać oferty. Oczywiste, że za 30 dolców nikt nie da Ci dedyka na 1gbps z takimi parametrami. Przeważnie są to jedno lub dwu procesorowe maszyny 16/32GB ram. Pakiety są różne, dyski w raidzie, albo dedykowany dla każdego usera. Przy niższych pakietach są dzielone 2-3 osoby per dysk.

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę orał tylko w przypadku dysku 300GB łącze internetowe. Bo chomikuj.pl będzie mi służyło jako "składownia" do ściągnięcia plików gdy będzie potrzebny reupload. Więc nie będę zużywać procesora, ale łącze+dysk twardy to owszem + do tego transferu od cholery ;) I jeszcze takie pytanie czy można dokupić adres IP do takiego RDP? Bo ja wysyłam na hellshare, a hellshare ma zablokowany dostęp dla Holandii, więc w grę wchodzi dodatkowe polskie bądź czeskie IP.

Edytowano przez Desttrojer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę orał tylko w przypadku dysku 300GB łącze internetowe. Bo chomikuj.pl będzie mi służyło jako "składownia" do ściągnięcia plików gdy będzie potrzebny reupload. Więc nie będę zużywać procesora, ale łącze+dysk twardy to owszem + do tego transferu od cholery ;) I jeszcze takie pytanie czy można dokupić adres IP do takiego RDP? Bo ja wysyłam na hellshare, a hellshare ma zablokowany dostęp dla Holandii, więc w grę wchodzi dodatkowe polskie bądź czeskie IP.

 

Nie można dokupić dodatkowego IP , wszystko masz dzielone z 6-8 osobami więc rewelacji się nie spodziewaj. Do tego wydajność spada krytycznie gdy np. ktoś win rara używa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem winrar i inne osoby, nie za bardzo to przeszkadzało. Przy dwóch prockach tego nie odczuwasz zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę zaoferować serwer

 

2x2,3 ghz

2x1 tb dysk

4 GB ram

ip : 3 sztuki

 

cena: 400 zł z VAT / bez limitów ,

 

adres. tychy24.pl

kontakt biuro@tychy24.pl

łącze jakie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tychy24.pl ma w ofercie:

Intel Core 2 Duo 2x 2,3 Ghz ale nawet nie wiadomo jaki, sa to z reguły ala desktopy, a co do wydajności w zależności, która seria i różnie z tą wydajnością jest


a bez limitów to sprawa również względna

 

.....ja :blink: wybrałem sobie wszystkie dodatkowe opcje :D ale bez "dodaj do koszyka" ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×