Skocz do zawartości
qrew1

ŚmieszneZdjecia.jcom.pl

Polecane posty

Witam Panie i Panowie :)

 

Mam pytanie czy moja stronka na skrypcie demotywatorów ma szansę przebicia się w necie?

Każde wypowiedzi przyjmę z honorem xd licze że mnie nie zdołujecie na dziń dobry.

 

Pozdrawiam

 

Link do stronki:

 

http://smiesznezdjecia.jcom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej szansy na przebicie nie ma. Nawet logo nie ma, nie mówiąc o oryginalnej nazwie a nie jakieś "smiesznezdjecia". No i jeśli chcesz żeby to porządkie wyglądało to nie wstawiaj do każdego tytułu demota emotki i nie pisz wszystkich wyrazów z wielkiej litery bo to naprawdę denerwuje i śmierdzi gimbusiarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy te dzieciaki skończą w końcu z kopiowaniem kwejka, demotów i innych podobnych site'ów? Przecież to już nawet śmieszne nie jest, tych stron jest na pęczki, od cholery i już absolutnie nikt nie ma ochoty nawet wchodzić na taką stronę, ja napisałem tego posta bez absolutnie żadnego wglądu w witrynę bo już z góry po domenie i przeznaczeniu widzę, że mogę ocenić ją na 1/10.

 

Wymyśl coś oryginalnego <_<.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi - ja wszedłem. I wiesz co Ci powiem? Dobrze zrobiłeś. Te podpisy pod tymi "śmiesznymi zdjęciami" nawet nie są śmieszne, a wybitnie żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem dno... Domeny darmowe, zapewne hosting też darmowy, content chujowy... Banda pokemonów próbuje robić kolejne gówniane kopie serwisów kwejk.pl, czy demotywatory.pl?

 

Ocena końcowa:

ounqx4.png (-0,5/5)

Edytowano przez Eskimos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o cholera jasna ile jeszcze taki stronek powstanie. Nie ma szansy na przebicie o to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com
o cholera jasna ile jeszcze taki stronek powstanie. Nie ma szansy na przebicie o to moje zdanie.
nie zgrywaj sie, rownież zaprezentowałes forum WIELOTEMATYCZNE, których jest 100% wiecej, niż ta strona. Ty rownież nie masz szans na przebicie z oryginalnym projektem, mimo to - on ma łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×