Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kszysiu

Problem z T-mobile i wymianą telefonu

Polecane posty

Witam

Piszę tutaj, bo może ktoś się na tym zna albo ma jakieś podobne doświadczenia i sobie z tym poradził.

Jakiś czas temu zepsuł mi się telefon (SE live with walkman). Oddałem go na gwarancję, wrócił z uszkodzona szybką. Oddałem go od razu na reklamację. Po jakimś czasie wrócił z wiadomością, że muszę się udać do sprzedawcy (w tym wypadku t-mobile) w celu wymiany na nowy.

Tu był dobry kipisz o czym teraz nie będę pisał, (chyba że ktoś bardzo chce) ale trwa to już 4 miesiące w ciągu których:

1. nie chcieli mi tego uznać

2. a jak im się jednak zachciało to powiedzieli mi, że mogę dostać co najwyżej telefon Sony Tipo bo wg nich są "porównywalne"

porównanie telefonów: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4111&idPhone2=4718

Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji? Albo chociaż wie jak mam odzyskać to co moje? Ten tipo to jest po prostu cienka zabaweczka. Tak na prawdę wartość tego live z tymi obiciami jest większa niż nowego nie używanego tipo...;/ jednak "oni mają takie zamienniki" i nie da się nic z tym zrobić wg nich..;/

 

Pozdrawiam

Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy, co więcej. Bateria trzyma dłużej (jest większa), a procesor ma tylko te 200 Mhz mniej. No i może aparat trochę kuleje, ale tak naprawdę nie wiem czy poczujesz znaczną różnicę.

 

Ja bym sobie dał spokój z wojną i brał tego Tipo, nie wygląda najgorzej, mi się nawet bardziej podoba ale to już kwestia gustu. No ale zawsze możesz walczyć o swoje, nikt Ci przecież nie zabroni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję bawić się tym tipo i jakoś nie pasi mi...;/ kuleje aparat (strasznie kuleje), wyświetlacz, nie nagrywa w HD (nie chodzi mi o sam fakt że w HD, ale różnica w jakości jest kolosalna), nie ma przycisku walkman jaki był w live, do tego jest cichszy, tandetna obudowa (plastikowy wyświetlacz).;/ Live był super telefonem, mogli by wydać jego jakąś ulepszoną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko żądał wymiany tego co uszkodzili. Zrobiłeś błąd, że przyjąłeś uszkodzony telefon i teraz z jednej strony to ich dobra wola jeśli w ogóle Ci na coś wymienią. Ja otrzymałem już 2 razy uszkodzony telefon z gwarancji, nie odebrałem więc od razu odesłali i dostawałem z nową obudową telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

źle zrozumiałeś... nie odebrałem tego telefonu tylko automatycznie poszedł na reklamację... Na miejscu jak zobaczyłem telefon powiedziałem, że telefon był w innym stanie. Telefon wrócił na reklamację i serwis stwierdził, że to ich wina, ale telefonu nie da się naprawić i musi być wymieniony na nowy lub zwrócony w miejscu zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×