Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MTwinsM

team speak 3 ile uciągnie

Polecane posty

Myślę że minimum dwie przyczepy, wyładowane po burty węglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że wytrzyma tego jednego TS'a do kilkudziesięciu slotów, może i więcej ale transfer troszkę ogranicza no i procek.

 

Poza tym przepustowość łącza to 50Mbps, tylko ciekawe dla ilu VPS'ów :)

Edytowano przez lanceq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo tanio i bezpiecznie EsData.pl:

http://www.esdata.pl/vps.php

VPS Start w zupełności wystarczy, aby uciągnąc ts-a 512 slotów nawet pełnego :) Do tego masz brak limitu danych, a więc po prostu to czego oczekujesz. Oprócz teamspeak-a da rade też postawic malutki serwer Counter-Strike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego na ile te zasoby są gwarantowane, uciągniesz tyle na ile łącze pozwoli u mnie 10mbit to koło 250os pociągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TeamSpeak'a poleciłbym Xena wybrać - i tam "VPS SMALL " jest w cenie 19 zł . - nie sprawdzałem testów na "ludzi " co do przeciążeń itp. ale z 32 sloty napewno utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już dużo Serwerów Team Speak, mysle że około 60-70 osób uciągnie ( mały transfer i troszke mało ramu. Jeżeli się myle to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się mylisz, mój TS z 200 active slotami zużywa dokładnie 2.5% z 2 gb ramu, a to jest... 50 mb ramu. O wiele ważniejszy w tym wypadku jest procesor, a także łącze i ilość transferu. 200 GB transferu miesięcznego starczy na mniej więcej te 32 do 50 slotów, na pewno nie więcej. Procesor też mniej więcej tyle powinien wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem już dużo Serwerów Team Speak, mysle że około 60-70 osób uciągnie ( mały transfer i troszke mało ramu. Jeżeli się myle to przepraszam.

Miałeś dużo serwerów, a się mylisz. Serwer ts3 zjada w granicach do max 5% Ram i Cpu(czyli na każdym z najmniejszych pakietów serwer odpali się bez problemu), łącze tak jak mówiłem 10mbit - 250os około 600-800GB Transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Procesora troszkę więcej ;).

whtts.png

W zależności od tego jakie kto ma taktowanie, cały rdzeń czy ileś tam procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałeś dużo serwerów, a się mylisz. Serwer ts3 zjada w granicach do max 5% Ram i Cpu(czyli na każdym z najmniejszych pakietów serwer odpali się bez problemu), łącze tak jak mówiłem 10mbit - 250os około 600-800GB Transferu.

 

No dobra, kolega powiedział VPS "Small" więc mu napisałem 60-70 osób no niech już będzie do 100 osób bo mogłem się mylić, ale tyle ile Majster napisałeś czyli 250 osób to nie pociągnie, tak jak pisałem w moim pierwszym poście za mało transferu, a ts transferu zjada troche czyż nie ? :) TS przy 250 osobach zjadał mi około 400gb transferu. Więc 250 osób może siedzieć przez 2 tyg max. Trzeba się patrzyć na wszystko a nie tylko na CPU i ram, transfer jest najważniejszy i wcale się nie myliłem, ale co do ramu to rzeczywiście może mało zjada, dokładnie się nie przyglądałem nigdy. Pozdrawiam

Edytowano przez szpakuziom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 10mbit max 250os online.. i transfer nie wierzysz sam sobie polic tak 200gb transferu to 100-os online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 gb to przychodzącego ;). Total transfer zużywany miesięcznie przez TS'a przez około 150 osób to 600 GB. Ogółem licz tak po 3-4 GB na jednego usera, w miarę bezpieczne obliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak do max 200os na ts to 500GB transferu razem Out - In Sprawdzone a swoim, u innych moze być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×