Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
netix

[opinia] budgetvm.com

Polecane posty

Witam

 

czy ktoś z obecnych na forum korzysta z vps-a dokładnie openvz z http://budgetvm.com/linux-vps.php ?

czytałem co nieco na amerykańskim wht są dobre opinie i też te gorsze, firma na rynku od 2007 roku, ale tam jest zawsze wojna firm jedna na drugą najeżdza i ciężko o jakąś konkretną recenzje. Także jak ktoś z was używa serwerek od nich to prosze o jakąś opinię na temat stabilności i supportu.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez netix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do nich zapytanie na support, odnośnie xenów. Bo oferta wydaje się na prawdę ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do nich zapytanie na support, odnośnie xenów. Bo oferta wydaje się na prawdę ciekawa.

 

dostałeś odpowiedz ? bo ja od wczoraj czekam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem:

 

 

 

Hi Patrick,

 

Thank you for your interest in BudgetVM. Unfortunately we don't keep historical uptime statistics of individual servers. We do have a 100% uptime SLA, as seen here:

https://www.budgetvm.com/sla.php

 

We are, however, completely out of stock in our Amsterdam location. We expect to have additional stock sometime in the coming weeks, but we don't currently have an ETA.

 

Here's our test files and test IPs:

https://www.budgetvm.com/network.php

 

If I can be of any further assistance, please let me know.

 

Regards,

Mike

 

Około 16 naszego czasu. Pytałem o ogólną wydajność, stan zasobów, uptime, sla i chyba coś jeszcze. Dostałem dość lakoniczną odpowiedź, poszła już druga wiadomośc troche obszerniejsza do nich. Zobaczymy co powiedzą.

Edytowano przez Biszkopcik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi Patryk,

 

I don't have access to the host nodes, they're fairly locked down. As a result, I cannot check the load averages for you. Our servers are not in the cloud. For what it's worth, in my experience with clouds, the layer of complexity that they add to virtualization does not reduce the downtime, it just changes how it occurs.

 

We offer a 30 day moneyback guarantee. The only limitations are that we don't refund accounts terminated for abuse, we don't refund the portion of your payment that goes to software that you choose to add (e.g. cPanel or Plesk) and we allow upt o one refund per customer. All of that is fairly reasonable. Other than that, the only hassle you'll get from us is that we'll ask if there's anything we can do to make things right before you leave. If you say no, we go ahead and issue the refund.

 

That said, we're currently out of stock in Amsterdam.

 

If I can be of any further assistance, please let me know.

 

Regards,

Mike

 

Prawdę mówiąc to nic się nie dowiedziałem od niego, bo wszystko to co pisał jest na stronie, a tego co ja dokładnie chciałem mi nie podał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się z nimi dogadałem, ale zrezygnowałem (cena) - na moje potrzeby zbyt duża. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×