Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
andre007

Nowe Megaupload już 19 stycznia ; p

Polecane posty

Gość Kamikadze

Hmmm filmik ogólnie ciekawy, dużo rzeczy oferują widać po nim. Ale ta nowa szata graficzna hurra znowu można piracić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Kim mieszka?... Nie w Nowej Zelandii przypadkiem?... ; )

Po dotychczasowych wyczynach ICANN z przejmowaniem domen żadna taka strona nie powstanie w domenach .com, wybierane będą "bezpieczniejsze" domeny, których przejęcie przez jakikolwiek rząd, szczególnie rząd Stanów Zjednoczonych, będzie mniej prawdopodobne.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Kim mieszka?... Nie w Nowej Zelandii przypadkiem?... ; )

Po dotychczasowych wyczynach ICANN z przejmowaniem domen żadna taka strona nie powstanie w domenach .com, wybierane będą "bezpieczniejsze" domeny, których przejęcie przez jakikolwiek rząd, szczególnie rząd Stanów Zjednoczonych, nie będzie możliwe, a przynajmniej nie tak łatwe.

 

Zgadza się ale co.nz w żadnym wypadku nie jest bezpieczną domeną :) tam potrafią domenę zabrać jak nazwą przypomina coś z czym nie jest związane jej wykorzystanie :_)

 

 

Edit: http://ctrlq.org/files/screenshots/4dedd61b14c29a6d0c7e98a6d378b42d.png

Ciekawe na ile to prawda hmhm

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać, że nowe mega zrobiło na mnie wrażenie. Dawno nie widziałem tak ładnej aplikacji i tak funkcjonalnej jak ta. Dodatkowo pomysł z szyfrowaniem pliku może odciążyć ich nieco z kłopotów choć nie wiadomo na jak długo ;) Co do samego Kima to z jednej strony nie jest on na pewno święty ale widząc jak skuteczne potrafią być naciski wytwórni to ciesze się, że jest ktoś po drugiej stronie barykady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega rzeczywiście fajnie wygląda, szczególnie z nowym "szyfrandem" (prócz certyfikatu zbiera jeszcze jakieś dane o szybkości kliknięć na klawiaturze, ruchy myszki etc.). Ale to całe uflashowanie nie byłoby potrzebne, mi by się w zasadzie lepiej korzystało z normalnej, ładującej się strony, bo obecna forma potrafi się brzydko zaciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem fajnie, szkoda tylko że w tych pakietach pro jest limit transferu. Ceny też nie są zbyt małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem fajnie, szkoda tylko że w tych pakietach pro jest limit transferu. Ceny też nie są zbyt małe.

Podejrzewam, że zmniejszą ceny kiedy uzyskają jakąś płynność finansową i zobaczą jaki jest popyt. Może wtedy dostosują też nieco liczbę nodów do zapotrzebowania i zaczną zachęcać ludzi niskimi cenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ładna aplikacja. Domena trochę nie zwyczajna, ale to w niczym nie przeszkadza. Dużo języków do wyboru, w tym rownież polski. Własne API to jest plus;) oczekiwałem startu. Z czasem wyjdzie, czy tez skończy jak "wersja v1".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiałem czemu plik o wadze 12 kB od ponad 20 minut ma status "pending"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

No nic, chciałem zdjęcie wysłać. Włączyłem sobie chrome w tle i odpaliłem grę.

Po 2h wysłało 3% a fotka ma rozmiar 10MB.

To są jakieś jaja, żenada nie portal.

Już wole chyba chomikuj lub 5fanstastic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Właśnie widziałem. Niezły wynik. milion userów w kilka godzin ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domena z Nowej Zelandii, niemniej serwer w USA. Żeby znów rząd USA nie wysłał maila do DC żeby odłączyli tę i tę szafę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Pisali gdzieś że serwery w Nowej Zelandii. Może te ip nie kieruje do serwera gdzie są umieszczone pliki, tylko coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×