Skocz do zawartości
Infinity Tech

Cloud Hosting konfiguracja Centos6

Polecane posty

Witam

 

Mógłby ktoś podrzucić sprawdzony i dosyć dobry poradnik odnosnie konfiguracji Centos 6 na cloudzie pod działanie serwisu www ? php , mysql , etc.

 

Pozdrawiam i dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest to samo co wszędzie ;). yum search apache, yum search mysql, yum search php... yum search cokolwiek, yum install cokolwiek. Ewentualnie jak zawsze instalacja ze źródeł => wget, tar, /CONFIG, make, make install ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ta kale skoro proszę o taki poradni kto chyba wyraźnie da się poznać że nie mam większej niż minimalnej wiedzy na ten temat , sam fakt że IP które dostałem do tego Clouda działa na Putty ale jak już webowo chcę zobaczyć czy Apache działa to nawet się nie wczytuje skubaniec :)

Więc jeżeli ktoś zarzuci linkiem do tutoriala to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po kłopocie , zlecone komuś innemu sam nie ogarniam.

 

Jak to nie ogarniasz, przecież klikasz i samo się szuka ;)

 

Chociaż kolega mógł się postarać lepiej i podać stronę gdzie samo się instaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to nie ogarniasz, przecież klikasz i samo się szuka ;)

 

Chociaż kolega mógł się postarać lepiej i podać stronę gdzie samo się instaluje...

 

Żart na poziomie :) ale czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo serwera nie potrafię skonfigurować :) ? czytałem 4 poradniki i jakoś każdy się znacznie różnił od drugiego , w jednym polecali coś zrobić tak a w drugim inaczej. Skoro jesteś tacy pro to dobrze dla Was ! przerost ambicji chłopaki macie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zastanów się w ogóle o czym piszesz. Ochłoń na chwilę i pozbądź się tego hate'u bo nienawiść bije od Ciebie na kilometr ;).

 

Zapytałeś o konfigurację, napisałem. Nie znałeś szczegółów, podałem linki "na tacy". I pomimo tego jeszcze rzucasz tu na lewo i prawo, że... przepraszam, wywyższamy się? Linux jest takim magicznym ustrojstem, że podobnie jak w programowaniu nie ma jednego uniwersalnego configu, który zawsze jest najlepszy i zawsze będzie działał. Właśnie o to chodzi w administracji, żeby samemu się w to pobawić bo właśnie to jest cała frajda. Jak nie chcesz się bawić to zamów sobie adminów od Windows Server'a czy innego Red Hata i zleć im konfigurację. Jeśli nie potrafisz wyciągnąć wniosków z tych "4 poradników" i na bazie informacji tam zawartych sformułować sobie odpowiedzi to winić możesz wyłącznie siebie, a nie osoby, które za darmo, z własnej nieprzymuszonej woli chcą Ci pomóc. Tyle ode mnie, miłego dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Jak to nie ogarniasz, przecież klikasz i samo się szuka ;)

 

Chociaż kolega mógł się postarać lepiej i podać stronę gdzie samo się instaluje...

 

Za***iście to wyszło, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×