Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
VVirus

Darmowy lub Tani Hosting VPS z Windows do nauki :3

Polecane posty

Witam,

Na wstępie proszę o powstrzymanie się od głupich komentarzy, poszukuję hostingu który za darmo lub w niskiej cenie udostępni VPS z Windows Server 2008 w celach naukowych. Zasoby bardzo niskie aby uciągnął WS 2008 i ewentualnie SQL server.

 

Poszukuje takowego VPS w celach naukowych dla grupy znajomych którzy dostali się na kursy od Orange (Kursy "Teleinformatyczne" nauka spawania światłowodów, obsługa WIN Server 2008 i inne duperelki), dowiedzieliśmy się że kursy (od strony serwerów) są typowo teoretyczne i jeśli chcemy się czegoś z praktykować przed egzaminami musimy posiadać własny serwer. Dopiero podczas kilku zajęć praktycznych i egzaminów będzie zabawa przy fizycznie dostępnym serwerze.

 

Dlatego poszukuję firmy która będzie tak miła i udostępni za darmo, lub w niskiej cenie takowy serwer. Nie będą na niej instalowane jakieś wymagające aplikacje i etc. tylko podstawa obsługi w Tym że systemie ( ustawienia, prawa, konta i etc.)

 

W zamian mogę oferować bannery na PlayBoard.eu moim blogu | Itblog.net.pl | oraz mailing do 2 tysięcy użytkowników sieci.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Krzysztof Skoczylas

 

ps. wiem że mogę w domowym pc zastosować wirtualizacje jednak nie jest mi to na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do darmowego to chyba nie uważasz że ktoś za darmo udostępni ci serwer na licencji po to żeby ktoś mógł się poduczyć bo dostał pracę w firmie X i za dwa-trzy miesiące będzie zarabiał Xk zł :)

 

No ale jak są odważne firmy to hmm... Powodzenia :)

 

Nie wiem, ale pewnie jest jakaś wersja testowa także VirtualBox (albo inny dysk) i ogień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak polecam zacząć od VirtualBox'a. Ciężko o jakiegokolwiek VPS'a na linuxie, a jak już takowy jest to albo na okres beta-testów, albo nie jest to nawet VPS, a jakiś shell, a ty nie dość, że chcesz VPS'a to jeszcze na windowsie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja skorzystam z tematu. Dostalem sie na kurs driftu, wiec firme ktora chcialaby zasponsorowac mi jakies BMW, prosze o kontakt na pw. Zatankowalbym sam, ale nie jest mi to na reke, wiec jeszcze niech firma zaleje mi bak do pelna. W zamian zaoferuje tyle co autor tematu, czyli nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zamknąć temat, dostałem propozycje od MintsHost.pl

 

VPS za 60 zł

3GHZ | 1GB RAM | 20GB dysk

 

styknie mi spokojnie

 

Pozdrawiam

Edytowano przez VVirus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×