Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Igorek

[zlece] strona www

Polecane posty

dostałem coś takiego od klienta. Czy był by ktoś zainteresowany oraz jaka cena. Nie podam kwoty, ponieważ nie mam pojęcia ile coś takiego

 

 

 

Witam.

Poszukuje ogarnietego webdesigner'a do wykonania mojej strony.

Ponizej napisze w skrocie o co mi chodzi, reszta do obgadania.

 

Zajmuje sie mobilnym serwisem IT na jednej z wysepek Anglii, w polowie przyszlego roku ma byc otwarty lokal. Do tego wszystkiego brakuje mi strony www ktora by miala w sobie wszystko co trzeba.

 

Nie chodzi mi tu o zwykla stronke biznesowa, a raczej o hmmm, portal dla ludzi. Strona bedzie musiala posiadac takie elementy jak:

Panel Uzytkownika

Panel rabatow/bonusow/program partnerki itd.

Pod strona interaktywna z integrowanym skypem lub cos w tym rodzaju aby uzytkwonik mogl komunikowac sie online z serwisem i rozwiazywac nie ktore problemy za pomoca programu Team Viewer ktory tez bedzie musial miec swoja podstrone itd.

 

Jaki design?

no wlasnie stawiam na wasze doswiadczenie, mianowicie licze na cos innowacyjnego, na cos we flashu moze w polaczeniu z html, kazdy element na stronie musi byc oryginalny i wspolgrac z reszta. Stawiam na jakis mega tunning Modern UI z Win8, taki tunning by tylko w 1/4 kojarzony byl z Win8. WOdotryski, przejscia, animacje, mozliwe ze wykonanie maskotki (ludek,stworek itd)we flashu ktora bedzie na stronie sluzyc za pomocnika itd (oczywiscie rowniez maskotka musi posiadac elementy interaktywne)

 

PS:

zaleta bedzie html5

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt rozsądny nie poda wyceny, ani nie podejmie się wykonania strony na podstawie tak ogólnych wymagań w dodatku pisanych "na kolanie".

 

Bez specyfikacji portalu nie znajdziesz wykonawcy.

 

Budżetu nie komentuje .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomnożysz budżet przez 10 i może ktoś przerobi jakąś Joomlę czy innego Drupala :).

 

I nie jest to żadna złośliwość z mojej strony, zakodowanie takiego czegoś na czystym CMS'ie to koszt przynajmniej 30x tyle co aktualnie zaproponowałeś. No może trochę przesadzam bo wiadomo, że każdy ceni się inaczej, ale na pewno 20k+ to minimum za zakodowanie czegoś takiego od zera.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to podajcie co potrzebujecie jeszcze do wyceny, to napisze do faceta. Mam świadomość, że to nie jest tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładna S P E C Y F I K A C J A. Czyli całość rozpisana/rozrysowana co ma być i jak działać na każdej podstronie / na każdym dziale ze szczegółami bez sformułowań "itp."

 

Nie podam kwoty, ponieważ nie mam pojęcia ile coś takiego

Mam świadomość, że to nie jest tanie

To się zdecyduj czy wiesz czy nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos +10.

 

Budżet jeśli w funtach, to można spróbować, jeśli funkcjonalności niewygórowane i może być na Dżumli ;;;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam interaktywny "pomocnik" na stronę to koszt dochodzący do setek tysięcy, w zależności od funkcjonalności. Nawet jeśli te półtora kawałka to w funtach jest, to jest to kwota żałośnie niska. Na pewno znajdzie się jakiś wariat, który stwierdzi, że da radę, samobójców na świecie nie brak, jednak efekty takiej pracy będą raczej bardzo mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z dużymi wyrzeczeniami co do funkcjonalności i uproszczeniami 1,5k w funtach da radę. Ten asystent to chyba nie musi być od razu Ms Dewey ;;; )

 

Ale na pewno dużo info brakuje i ryzyko spore. Ja autora wątku z mojej strony zapraszam do kontaktu na PW lub milosz[at]webastyczny.pl, pogadamy, pomyślimy, najwyżej się okaże, że się "nie da".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×