Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
leo15

[zlece] skrypt generowania linków turbobit.net

Polecane posty

Interesuje mnie taki skrypt na www, gdzie wkleja się link i generuje się link premium,

coś jak getripz.pl skrypt ma posiadać:

- limit 50 linków na raz (z możliwością zwiększenia lub zmniejszenia)

- wygenerowany link ma być ważny 24h

- wygenerowany link był podobny do http://domena/e6f54e464a273a57c08f1756e92f37f4/lhnywcapg7ph.html

- po wejściu w link żeby pokazała się strona na której był by nazwa pliku oraz buton do kliknięcia "Start download" oraz rozmiar pliku

- możliwość dopisania innych serwisów do generowania (za każdy serwis osobna dopłata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz razem z podawaniem nazwy i rozmiaru pliku + sprawdzaniem tego, czy nie wygasł to dopisz 0 do budżetu. Za 100 można zrobić podstawkę, a potem za 50-100 dopisywać serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Rozmawiałem z gościem leo15 i skrypt ma mieć to:

 

- Możliwość wklejenia wielu linków naraz

- Link był ważny 24h (ale link tb premium jest ważny o ile wiem kilka godzin, wiec potem ujrzymy błąd w języku rosyjskim po stronie TB)

- Skrypt ma mieć wbudowany checker linków, co sprawi, że po wygenerowaniu linku wchodzimy na niego -> Widzimy info (nazwa, rozmiar) -> klikamy download i ściągamy

- Aby skrypt przynosił zyski musi mieć wdrożone generowanie linków adf.ly

 

Goły skrypt to koszt 50-60pln.

Dodanie checkera, adfly itp itd to koszt od 200pln ;) Także zmień budżet bo nikt tego się nie podejmie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

checker nie musi być tym bardziej adfly bo nie będzie pod zarobek najważniejsze cechy to:

- Możliwość wklejenia wielu linków naraz, limit 50 linków na raz

- wygenerowany link ma być ważny 2h

- wygenerowany link był podobny do http://domena/e6f54e...nywcapg7ph.html

- po wejściu w link żeby pokazała się strona na której był by buton do kliknięcia "Start download"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×