Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
angel554

[opinia] 3it.pl

Polecane posty

Witam!

Ma ktoś u nich resellera - co możecie o nich powiedzieć?

Działają sprawnie ? jaka obsługa?

Warci uwagi?

 

pozdro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają dobrze, ale tylko do czasu zakończenia okresu testowego i wpłacenia pieniedzy, później katastrofa.

Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oferta 3it.pl działa bardzo dobrze, mam serwis generujący około 90GB transferu miesięcznie, korzystam z ich oferty i jestem zadowolony, support na bardzo dobrym poziomie, wszystko funkcjonuje znakomiecie, w dodatku firma przyjazna i można się z nimi dobrze dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes
Dla mnie oferta 3it.pl działa bardzo dobrze, mam serwis generujący około 90GB transferu miesięcznie, korzystam z ich oferty i jestem zadowolony, support na bardzo dobrym poziomie, wszystko funkcjonuje znakomiecie, w dodatku firma przyjazna i można się z nimi dobrze dogadać.

 

Dopiero dzisiaj sie zarejestrowalem na forum, nie wiem czemu nie ma opini na forum odnosnie tego hostingu ale korzystam dluzszy czas i jestem zadowolony, zero uwag i negatywnych opini jesli o mnie chodzi. Bardzo duzo mozliwosci hostingu, teraz obecnie limity maja bardzo duze za przystepna cene, w dodatku bardzo dobra i sprawna pomoc techniczna. Dla mnie co najwazniejsze mozna sie z nimi latwo dogadac i nawet ponegocjowac :-) Ocena 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×