Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
janek_krk

Webd nie polecam

Polecane posty

Totalny syf wyłączają serwer średnio raz na tydzień na 30 minut , pozatym mając na stronie jeden javascript

dokładnie jquery stronka tak tnie że to nie porozumienie , nie da się nic zrobić, naprawdę jakieś nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Js wykonywany jest po stronie przeglądarki.

 

Ale mimo to ja mojej współpracy z webd również nie wspominam za dobrze. Maszyny tak pozapychane, że wszystko ładowało się w skandalicznym tempie. Poza tym pamiętam również nie w pełni funkcjonalny cpanel, ówczesny problem ze znalezieniem hosta bazy danych do zdalnego połączenia (nigdzie nie był podany), rózne awarie, strasznie pomieszany i zbugowany panel klienta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webd wspominam dobrze do roku 2005-06 potem już syf kiła i mogiła :) cPanel raz działał raz nie , ftp zrywało co chwilę heh

Masz zwrot pieniędzy do 30 dni chyba więc zadziałaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Potwierdzam, od jakoś 3 lat opiekuję się technicznie stronami (Joomla, Zenphoto) na webd. Może być, ale żadna rewelacja. FTP średnio działa, updaty Zen-a też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) kiedyś mieli serwery w Leaseweb teraz jest tak samo ? ktoś się orientuje ??

 

Z rzadka ktoś z klientów Webd mnie poinformuje, że pojawił się nowy serwer, od czasu do czasu też próbuję sam wykryć nowo uruchomione serwery. Te co były w LeaseWeb nadal są, ale strona główna i kilka najnowszych są w Gdańsku w Globtel Internet zdaje się, czyli tak jakby własne... Adresy IP tych co znam masz tutaj (tylko serwery www, bo MySQL, które są na osobnych maszynach, nie monitoruję): http://webd.grd.net.pl/monitor/

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także nie polecam tego hostingu, prowadziłem na nim forum przez 3 lata, częste przerwy znikanie bazy danych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbychuR

A ja się wybiję z tłumu.. Mam z webd i polecam. Jakoś nie mam problemów ze stroną w przeciwieństwie do HostingHouse.. Tego hostingu to dopiero nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat.

 

Postanowiłem przenieść 2 strony na inny serwer, nie pierwszy i nie ostatni raz.

Nie wiem co mnie podkusiło zakładać serwer na Webd.pl No trudno stało się.

 

CPanel działa jak by nie mógł, jedna operacja jak podpięcie domeny wykonywana jest 2-3 minuty. FTP ciągle zrywa połączenie.

 

Po wrzuceniu kopii bazy SQL tu nie było najmniejszych problemów z wgraniem spakowanej bazy. Oraz wrzuceniu plików na serwer, wypełniłem plik konfiguracyjny nowymi - odpowiednimi danymi.

 

Serwer SQL padł, odzyskał sprawność na chwilę po czym znów poleciał. W końcu w godzinach nocnych gdy zaczął działać bez awarii okazało się że jest jakiś problem z plikiem konfiguracyjnym, serwer coś bolało. Niestety mimo dobrej znajomości PHP nie udało mi się dojść co. Dziesiątki prób pisania pliku konfiguracyjnego na różne cywilizowane sposoby nic nie dało. Kolega programista też wymiękł.

 

Po wrzuceniu drugiego skryptu, był to Wordpress. Wywlało błędy w linijkach w różnych plikach, niektóre linijki można było sprawnie zmodyfikować, ale serwer bolały następne linijki w następnych plikach.

 

Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Dodam że te same pliki wrzuciłem na Az.pl i nie ma najmniejszej bolączki ze strony serwera.

 

Webd.pl To chyba jakiś żart? Ja rozumiem że jest tanio, choć są tańsze firmy trzymające jako tako jakość. Tu jej chyba nie ma wcale.

 

Odpowiedzi ze strony supportu się nie doczekałem.

 

Na szczęście opłaciłem serwer tylko za miesiąc, jak bym przeczuwał że będzie kapa z tym serwerem.

 

Przerabiałem naprawdę sporo firm hostingowych w PL. Więc myślę że mogę zrównać Webd z błotem, choć zaraz... Szkoda zanieczyszczać błota.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eureki to nie odkryłeś, 2 minuty w google pod hasłem opinie webd i masz obraz tej firmy ... ja zawsze sprawdzam takie aspekty przed kupnem czegokolwiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×