Skocz do zawartości
SkeraPL

Platnosci-Online.pl Usługi SMS

Polecane posty

Witam.

Aktualnie piszę sklep internetowy z sklepową walutą kupowaną poprzez SMS.

Wszystko mam już obmyślone, teraz tylko przychodzi kwestia Premium SMS.

Jestem osobą niepełnoletnią więc ten dostawca mi idealnie pasuje, jednak nie jestem do końca pewien co do tworzenia usługi SMS.

W sklepie aby kupić walutę sklepową wiadomo trzeba być zalogowanym,a podczas tworzenie usługi SMS jest:

"W poniższe pola należy podać informacje o adresie internetowym strony, na której uruchomiona jest usług"

A w tym jest: "Podaj opis dostępu do strony" i: "Tu wpisz sposób dostępu do strony z usługą SMS. Jeśli konieczne podaj również login i hasło do zalogowania."

Czyli co? Mam zrobić specjalnego użytkownika dla usługi SMS, czy co dokładnie bo tak trochę tego nie rozumiem.

 

Oraz jeszcze się dopytam. Jakiś czas temu tak dla testu ich usług wysłałem jednego SMS (to było: 26 11 2012 ), w liście transakcji z 11 2012 jest podane, że SMS został doliczony do mojego konta, ale kiedy chce wypłacić poprzez Rozliczenia->Wypłaty SMS to tam nic podanego nie ma. Dodam jeszcze, ze do dziś nie miałem wpisanego PESEL'u i nazwy Urzędu Skarbowego, to może być tego wina?

Edytowano przez SkeraPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam DotPay prosi o ten adres, żeby zweryfikować czy spełniłeś zasady regulaminu - prawidłowo podałeś operatora usługi sms i link do reklamacji. Stronę przejrzy pracownik nie bot - dlatego proszą o opis dostępu - jednorazowego.

Edytowano przez ittw (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypłata z sms premium w przypadku Dotpay jest że tak powiem utrudniona, dla firm czas oczekiwania to około 3-4 tygodni od zakończenia miesiąca, a dla osoby prywatnej czyli takiej jak ty, czas ten wydłuża się do kilku miesięcy (kilka osób wspominało o 2-3 a nawet 6 m-ca).

Obecnie nie polecam Dotpay, sugeruje innego operatora finansowego.

Proponuje również poczekać, aż osiągniesz pełnoletność i założysz firmę z prawdziwego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czemu wszyscy odnoszą się do dotpay skoro temat dotyczy platnosci-online.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Osobiście spotkałem się z dość "brzydkim" zachowaniem obsługi platnosci-online.pl i odradzam. Spróbój skontaktować się z cashbill.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×