Skocz do zawartości
Adii

Pytanie tani serwer VPS na Ts3

Polecane posty

Witam potrzebuje jakiegoś taniego i solidnego serwera VPS na Ts3 ilość slotów na VPsie to 100-150

nie może być lagów na początek na VPS będzie około w 50 % zapełniony dopiero później pójdzie dalej .

Moje oczekiwania to :

- Pomoc w razie problemów od strony firmy (1 raz będę instalował na VPsie TS3 nigdy z tym styczności nie miałem)

- Niskie pingi bez lagów itp

- Niedrogi VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty VPS XEN START ( pełna wirtualizacja ) cena 21 zł brutto czas aktywacji serwera to do 5 minut od czasu zamówienia .

Jest także możliwość przepisanie revdns oraz panel do zarządzania vps jest bardzo prosty i przejrzysty .

http://www.esdata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno, co nie znaczy że będzie. TS jest akurat takim programem, że do pełnego działania potrzebuje zupełnie czystego łącza. Jakiekolwiek packetlossy na trasie wpływają bardzo źle na komunikację i praktycznie przy 15% już się z TS'a nie da korzystać. Miej to na uwadze, że VPS to część dedyka, a cały dedyk ma jakieś łącze, które dzieli na innych userów, którzy nie zawsze muszą mieć "dobre" zamiary ;). Ja nie mówię, że VPS to samo zło i nic nie będzie śmigać, wręcz przeciwnie. Tylko trzeba sobie z tego faktu też zdawać sprawę.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą specjalną pod serwery głosowe m.in TeamSpeak 3.

Jeżeli ma Pan pytania związane z ofertą to prosimy napisać.

 

Pozdrawiam,

Mintshost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×