Skocz do zawartości
Tehiro

Polska społeczność Far Cry 3.

Polecane posty

Witajcie. Chciałbym was zaprosić na forum o grze Far Cry 3. Niestety na razie pustki, lecz staram się reklamować forum ponieważ to nie administrator powinien ciągle pisać poradniki (nie znaczy to, że wogólę!) ponieważ to użytkownicy budują forum :)

 

Zapraszam! FarCry3.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubogie forum z wyglądu ten kolor doprowadza do depresji to nie forum o antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak właściwie do czego Nas zapraszasz?

Domena:

created: 2012.12.22 12:15:26

 

A forum to instalacja silnika i wyglądu - nawet nie ma co oceniać, tyle że odchaczony kolejny UU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak właściwie do czego Nas zapraszasz?

Domena:

 

 

A forum to instalacja silnika i wyglądu - nawet nie ma co oceniać, tyle że odchaczony kolejny UU.

 

Prawda, ale jak na razie zajmowałem się optymalizacją, SEO itp. Bardziej na razie robota w pluginach i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, mogłeś chociaż cokolwiek tam napisać, a tak dajesz do oceny puste forum, które zainstalowałeś, skonfigurowałeś i wgrałeś darmową templatkę. Jak dla mnie, szkoda domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

A jest licencja na skrypt? Logo nie działa, styl nijak ma się do gry, contentu brak...

-1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie umarł po tygodniu. A co do Loga to nie mam z nim problemu. Cały czas działa i go widać a co do stylu to na razie taki zostanie dopóki nie uda nam się załatwić własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×