Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exec

[Wykonam]Szablony allegro

Polecane posty

Jeśli szukasz osoby, która wykona dla Ciebie profesjonalny szablon allegro to dobrze trafiłeś. Grafiką zajmuję się od kilku lat, nie są obce mi zagadnienia typograficzne, bez których nie da stworzyć się dobrego projektu. Uczestniczyłem i oczywiście ukończyłem kurs akademii allegro wspomagający m.in. sprzedaż na allegro oraz optymalizujący projekty szablonów aukcji.

 

Moja oferta dotyczy wykonania projektu graficznego szablonu aukcji allegro oraz strony o mnie.

 

Dlaczego powinieneś posiadać indywidualny szablon aukcji allegro?

W gąszczu setek tysięcy aukcji każdy profesjonalista powinien się wyróżniać od całej reszty, najlepszym i najskuteczniejszym na to sposobem jest własny indywidualny szablon aukcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że znaczna część społeczeństwa to wzrokowcy, którzy po wejściu na aukcje nieświadomie zwracają uwagę na jej wygląd, który jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu sprzedaży.

 

Moje szablony aukcji są dostosowane do standardów profilu europejczyka, posiadają odpowiednie układy, tony kolorystyczne (co nie jest bez znaczenia) i co najważniejsze formatowanie tekstu.

 

Moje portfolio graficzne można obejrzeć tu: http://kwiat3k.deviantart.com

 

kontakt: squelop[at]gmail.com

gg: 5092363

 

W ramach wykonania projektu szablonu allegro, wysyłam kilka wskazówek jak wystawiać profesjonalnie aukcje allegro i w jaki sposób zwiększyć ich skuteczność.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez exec (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×