Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
analyzer

[Sprzedam] Kimsufi 4XL łącze GBIT NOLIMIT

Polecane posty

Witam,

 

Ja w temacie sprzedam starą oferte kimsufi 4XL Standard 08 Revolution I łącze GBIT bez limitu transferu.

 

CPU:

 

model name : Intel® Core™2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

stepping : 11

cpu MHz : 2400.199

cache size : 4096 KB

 

RAM:

 

MemTotal: 3977768 kB

 

HDD: 250 GB

 

Dzierżawa miesięczna to koszt: 229.99 PLN netto / 282.88 PLN brutto

 

Serwer dziś wygasł jeszcze przez 4 dni w moim panelu. Zapraszam do składania ofert.. Jest tyle wart ile jesteście w stanie za niego dać także proszę składać oferty na maila lub pw.

 

Kontakt analyzer(małpka)g.pl lub pw

Edytowano przez analyzer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH będzie dostosowywać serwery ze starej oferty do obecnej ... więc jedyny atut serwera czyli łącze 1Gbit będzie w tym momencie bezwartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o takich rewelacjach.. od 2008 roku dostosowują ten i inne serwery do obecnych i ciężko im wychodzi. Poza tym ciężko w ofercie ovh o gigabita za takie pieniądze.. Także jak masz ochotę podyskutować na ten temat to załóż sobie osobny temat i pisz wywody a nie koniecznie w moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę w tym prawdy jest, aczkolwiek OVH ma chyba prawo rozwiązać umowę z klientem z jakimś tam wyprzedzeniem, więc gwarancji jako takiej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o takich rewelacjach.. od 2008 roku dostosowują ten i inne serwery do obecnych i ciężko im wychodzi. Poza tym ciężko w ofercie ovh o gigabita za takie pieniądze.. Także jak masz ochotę podyskutować na ten temat to załóż sobie osobny temat i pisz wywody a nie koniecznie w moim.

 

To że Ty nie słyszałeś to nie znaczy , że tak nie jest :) poszukaj kolego nawet tu na forum było pisane kilka razy.

Właśnie ten temat jest tu istotny bo serwer bez łącza 1 Gbit jest w sumie starym bublem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten temat jest tu istotny bo serwer bez łącza 1 Gbit jest w sumie starym bublem.

 

Człowieku Kim 4xl był sprzedawany defaultowo z łączem 1Gbit więc zamilcz.

Edytowano przez analyzer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie limit per klient a nie sewer to przytną rurkę.

Sam miałem kilka SP-MINI i KS 16G z obecnej jak i poprzedniej oferty z Gbitami, różnica w wydajności jest ogroomna. Cena taka sama. Jedyny atut tego serwera to brak limitu transferu, jednak przy obecnych cenach za TB w OVH to nie jest wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×