Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sticky123

[Sprzedam] Game-tv.pl

Polecane posty

Witam serdecznie. Mam na sprzedaż powyższą domenę.

 

Należy ona do aktywnego serwisu streamingowego z najważniejszych wydarzeń online/offline o grach który współpracuje z serwisem Allplay, która jest drugą co do wielkości firmą esportową w Polsce.

 

Średnio na domenę wchodzi około 250 osób dziennie (zgodnie z google analytics, czasami jest to 360, czasami 180, wiec dałem średnią). W dni transmisyjne ta liczba wzrasta.

 

Sama w sobie domena ze względu na dość dźwięczną i popularną nazwę zyskuje na wartości.

 

 

Cena; 200zł. (Nie zgadzasz się? Napisz swoją),

 

Sprzedaję przez allegro, wystawiam gdy już ktoś będzie zdecydowany do zakupu.

Edytowano przez sticky123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tworzą turnieje na platformie League of Legends, Call of Duty 4 itd. i wszystkie tego typu turnieje są streamowane przez nasz serwis na wyłączność. To druga co do wielkości firm esportowych w Polsce, więc widzów jest na prawdę sporo, średnio w trakcie transmisji przybywa nam około 600-700 nowych wyświetleń. Gdy turniej jest wart głębszego poświęcenia, pobieramy również opłaty za jeden mecz. Nie chcę tu mówić o finansach, lecz średnio jeden turniej większego formatu wystarcza nam na zakup 2-3 nowych gier do recenzji.

Edytowano przez sticky123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to allplay transmituje te wydarzenia ... więc jaki interes by mieli Wam je dawać ? po za tym cena podejrzena 200 zł a piszesz że na 2-3 gry starcza czyli kalkuluje się o wiele bardziej. Byłem w sumiezainetersowany ale odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak ktoś jest zainteresowany, to się dopyta na pw. Nie chcę wyjawiać szczegółowych informacji takich jak zarobki w temacie na forum, bo mogłoby to zaszkodzić przyszłemu właścicielowi.

Edytowano przez sticky123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×