Skocz do zawartości
Autografka

Naruszenie dóbr osobistych - nazwa domeny a nazwisko

Polecane posty

Czy podkupienie nazwy domeny przez firmę,krzak, ktora zajmuje się własnie podkupywaniem i sprzedażą a której nazwa nie ma nic wspolnego z nazwą domeny a w moim przypadku jest to moje nazwisko i przez wiele lat domena byla moja jest naruszeniem dóbr osobistych? Czy mogę wystąpić na drogą sadową? I jesli tak to jaki będzie sad rozstrzygający w przypadku domeny eu a firma jest europejska ale nie polska. Czy ktoś juz przerabiał ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- domenę nie odnowiłeś w terminie ?

- oczerniają cię na stronie ?

 

Jak odpowiedziałeś 2 x NIE to miej pretensje do siebie iż nie dopilnowałeś terminu opłaty za domenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Idąc tym tropem mógłbym zrobić sprawę przeciwko jednemu p.osłowi z moich okolic który miał ten niefart że nosimy takie samo nazwisko, a będąc w parti rządzącego nierządu hańbi i oczernia nasz ród... Jeżeli nie opłaciłeś domeny to masz pecha, było trza dopilnować a nie teraz smęcić... Twoja bardzo wielka wina i tyle w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem mógłbym zrobić sprawę przeciwko jednemu p.osłowi z moich okolic który miał ten niefart że nosimy takie samo nazwisko, a będąc w parti rządzącego nierządu hańbi i oczernia nasz ród... Jeżeli nie opłaciłeś domeny to masz pecha, było trza dopilnować a nie teraz smęcić... Twoja bardzo wielka wina i tyle w sumie...

A jednak takie sprawy sie zdarzają => adr.eu

I jak dla mnei to tojest cybersquatting

Edytowano przez Autografka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

A jednak takie sprawy sie zdarzają => adr.eu

I jak dla mnei to tojest cybersquatting

Cybersquatting przy nazwisku? Czemu ta domane ma należeć się Tobie, a nie innym których drzewo rodowe tego nazwiska będzie większe od twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cybersquatting przy nazwisku? Czemu ta domane ma należeć się Tobie, a nie innym których drzewo rodowe tego nazwiska będzie większe od twojego?

 

napisałam ze firma nie ma nic wspolnego z tym nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×