Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tom147

opinie - www.dih.pl?

Polecane posty

Czy ktoś korzystał z usług firmy www.dih.pl? Interesują mnie opinie związane z domenami i hostingiem, czytałem na kilku forach, że ludzie są zadowoleni z ich usług, ale chciałbym poznać jeszcze wasze zdanie...Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, wyniosłem od nich wszystkie domeny - kumpel który miał u nich domene także ją wyniósł, szkoda tylko, że musiał pisać do hrd o odzyskanie domeny, bo mimo wypełnienia ich formalności kontakt się urwał.

 

Poza tym.. czy Ty widzisz ich ceny domen? Przedłużenie domeny .pl 91zł..

 

Zerknij na OVH: http://www.ovh.pl/

Bezapelacyjnie są lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat domenę na ich serwerze i nie mam żadnych problemów. Dla mnie 50 zł czy 90 zł to akurat żadna różnica. Jak widzę, że po drugiej stronie jest konkretny człowiek z którym można się dogadać to jestem w stanie dopłacic tę różnicę. Szerokim łukiem omijam wielkie stajnie typu home, nazwa czy choćby ovh. Mają tylu klientów że jesteś czasem traktowany jak petent na poczcie za komuny. Akurat z samym ovh miałem do czynienia chwilę przy pracy w jednej firmie. Mieli tam kilkanście domen i hosting dla sklepów. Jak padły nam nagle wszystkie strony, to kontakt z nimi był taki, ze przez całą dobę nie można było się dodzwonić a jedynym mailem jaki dostałem był autorespond. Więc ja dziękuję za coś takiego. No ale to moje zdanie tylko. Każdy ma swoje kryteria i niewątpliwie niektórym wyłacznie cena jest wyznacznikiem.

A problemy jak widać zdarzają się wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie narzekam na tą firmę, mam tam konto resellerskie. Domenę można akurat zarejestrować gdzie indziej, ale faktycznie ovh lub home to koszmarki z masakrycznie złą obsługą klientów.

Może akurat ZooMpl trafił na poczatek ich działalności albo coś? Bo teraz naprawdę jest spoko. Ja żadnych kłopotów z nimi nei miałem, a mam hosting od dwóch lat tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×