Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Astea

Przeniesienie forum z subdomeny na domenę!

Polecane posty

Witam,

Tak jak w temacie - Jak przenieść forum z subdoemny na domene ?

 

A dokładniej to chodzi mi o to że mam forum - www.moje-forum.pl (oparte na silniku phpbb3), ale postanowiłem zmienić silnik forum na SMF, więc żeby nie usuwać starego forum to zrobiłem subdomene - www.moje-forum.pl/noweforum i tu wgrałem silnik nowego forum. Teraz chciałbym przenieść to nowe forum na główna domenę jak to zrobić ?

 

Wystarczy przenieść pliki z subdomeny i zmienić ustawienia w config i po sprawie ? (Używam Total Commander'a)

 

Pozdrawiam.

 

PS: Jeżeli w złym dziale to proszę moderatora o przeniesienie i mam nadzieje że w miarę czytelnie to wytłumaczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie.

 

Pamiętaj, o zmianie domeny na prawidłową i cookies. Edytuj pliki config i odnajdź wszystkie odnośniki do Twojej strony i zmień je na aktualne. W razie problemów, pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenieś pliki, skorzystaj z pliku repair_settings.php (do ściągnięcia na simplemachines.org) i w nim zmień scieżki. Następnie zaloguj się do pa i edytuj scieżki do styli. Tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ewentualnie jeżeli masz taką możliwość to zmień ścieżkę domeny, żeby wskazywała na katalog taki sam jak subdomena (czyli tam gdzie jest forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie.

 

Pamiętaj, o zmianie domeny na prawidłową i cookies. Edytuj pliki config i odnajdź wszystkie odnośniki do Twojej strony i zmień je na aktualne. W razie problemów, pytaj.

Dzięki wszystkim za radę. Zrobiłem tak jak napisałem, skopiowałem i edytowałem plik config i teraz wszystko już ładnie śmiga.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×