Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hubert Szeliga

Sprzedam miejsce reklamowe na winforum.eu!

Polecane posty

Witam, mam do oddania pewien kącik na moim forum za malutkie pieniądze. Twój banner miałby wymiary maksymalnie 800x90 px i byłby umieszczony zaraz pod nagłówkiem - oczywiście na każdej podstronie. Cena do uzgodnienia, ale osobiście myślałem nad 50 gr/dzień. Dodatkowo nie rozliczalibyśmy się w postaci odsłon/kliknięć itp. tylko jest ustalona jakaś cena za dzień i np. płacisz 15 zł/miesiąc itp. Dodatkowo twoja reklama byłaby jedyna na moim forum i umieszczona w dogodnym miejscu wink.png Nie będę robił z tego forum miejsca reklamowego, ale chcę, żeby starczyło mi chociaż na serwer i domenę (na sam serwer taka reklama nie starczy, ale cóż biggrin.png) Forum jest na 1. pozycji w Google na najważniejsze frazy ;)

 

Małe statystyki:

- "Nasi użytkownicy napisali 5 141 postów w 540 wątkach. Mamy 513 zarejestrowanych użytkowników." (Prace nad forum rozpoczęliśmy na początku września)

- Średnio 600-700 unikalnych odwiedzin dziennie

- Page Rank 1

 

Najlepiej skontaktować się ze mną poprzez PW na tym forum lub na GG: 12774021

Edytowano przez Hubert Szeliga (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to skoro nikt nie chce to podaje cennik zaciesz.png

 

Obecnie na forum jest 700-800 unikalnych odwiedzin dziennie i określam cennik, jeśli statystyki ulegną zmianie (pogorszą się/polepszą się) to poinformuję o tym w tym wątku, a ceny automatycznie zmniejszę/zwiększę.

 

CENNIK:

A) Za banner o wymiarach maksymalnych 800x90 px (poziome - na każdej podstronie w nagłówku forum):

Tydzień: 7 zł

Miesiąc: 20 zł

Kwartał: 40 zł

 

B)Za banner o wymiarach maksymalnych 600x60 px (poziome - na każdej podstronie w nagłówku forum):

Tydzień: 5 zł

Miesiąc: 15 zł

Kwartał: 30 zł

 

Dodatkowo jako formę zapłaty niestety przyjmuję tylko przekaz pocztowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nasi użytkownicy napisali 8 623 postów w 947 wątkach.

Mamy 1 012 zarejestrowanych użytkowników."


Czyli w ciągu ponad 2 miesięcy przybyło: 3400 postów, 400 wątków i 500 użytkowników.


Reklama w nagłówku 468x60:

35 zł/miesiąc

80 zł/kwartał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×