Skocz do zawartości
Gość Joachim

Najlepsze aplikacja do smartfona :-)

Polecane posty

Gość Joachim

Hej,

 

Zapewne jest tutaj na forum, kilka doświadczony ludzi bądź zainteresowanych, którzy bawią się aplikacjami na smartfonie - android. Jakie są najprzydatniejsze aplikacje? Oczywiście, nie pytam tutaj o aplikacje typu: gg, fejsbuk, opera... Proszę propozycje wysyłać w temacie :) Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk do czytania forum jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Tapatalk do czytania forum jest świetna

 

Zgadza się, lecz niestety nie jest udostępniona za darmo. Bynajmniej, ja się jeszcze w "markecie" z nią nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam apkę AirDroid

Jest to taki fajny program który pozwala nam połączyć się z telefonem przez wi-fi - w przeglądarce wklepujemy IP naszego telefonu, używamy kodu pokazanego na ekranie telefonu do zalogowania i mamy dostęp do smsów (możemy pisać,odbierać itp), mamy dostęp do zdjęć, filmów, muzyki. Pokazuje stan baterii, zasięg itd :) na prawdę polecam (szczególnie jeśli tak jak ja nie macie zasięgu w pokoju, można położyć telefon w miejscu gdzie mamy zasięg i się nie martwić że smsy nie dochodzą:)). nawet jak zminimalizujemy okno przeglądarki to na pasku zacznie migać jak dojdzie sms:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Dziękuję. Polecicie jakieś przeglądarki, w stylu tapatalk. Tylko tutaj głównie o darmowe mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

korzystam aktualnie z opery. Postanowiłem zrobić test mozili i jest tragicznie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam do przeglądania stron www chrome. To chyba najlepszą i najszybsza przeglądarka na androida.

 

Wysyłane z GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

AirDroid - również polecam. Świetnie zastępuje softy typu Nokia Suite, jeżeli ktoś ich używał (może nie do wszystkiego, ale jednak).

 

Przeglądarka: tylko i wyłącznie Dolphin Browser + Jetpack (albo Dolphin w wersji beta). Nieziemsko szybki, możliwości sporo większe niż Chrome czy Firefox.

 

Jeżeli używasz Google Readera, to polecam gReader. Znacznie lepszy od oryginalnego programu.

 

Do dokumentów Kingsoft Office, jest za darmo.

 

 

A tapatalk... no płatny jest, ale kosztuje niewiele, a przydaje się... bardzo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zapewne jest tutaj na forum, kilka doświadczony ludzi bądź zainteresowanych, którzy bawią się aplikacjami na smartfonie - android. Jakie są najprzydatniejsze aplikacje? Oczywiście, nie pytam tutaj o aplikacje typu: gg, fejsbuk, opera... Proszę propozycje wysyłać w temacie :) Dziękuję.

 

 

Może jesteś nauczycielem matematyki i przyda Ci się rozbudowany kalkulator z skomplikowanymi wzorami ?

 

Dziwne pytanie bo każdy używa czegoś innego z uwagi na to iż czymś innym się zajmuje ... po co budowniczemu klient FTP ? a po co kierowcy wzory szydełek xD ??

 

Określ do czego możesz używać telefonu to na pewno na forum znajdą się osoby które do podobnych celów wykorzystują aplikacje i coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

to jest ogólny temat. nie mam specjalnych wymagań. telefonu potrzebuje do korzystania z internetu. parę podpowiedzi powyższych kolegów, mnie zainteresowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać ASTRO - świetny manager plików. Również korzystam z Tapatalka i Opery. Testowałem już wiele przeglądarek, ale niestety żadna nie jest tak dobra jak Opera :) Za pomocą opery można oglądać TV z weeb.tv, z innymi przeglądarkami miałem problemy.

 

Ponadto polecam jeszcze: 9 Mail - skrzynka pocztowa zawsze pod ręką, MX Player, ownCloud, GG, All Call Recorder (nagrywa wszystkie rozmowy telefoniczne), TeamSpeak, Cymbałki (lubię czasami pograć :D) i Milionerzy!

 

Latarka - przydaje się jak wyłącza się prąd (ostatnio mi się to dość często zdarza;/) i Simple Mp3 Downloader - przydaje się, jak w nocy przypomnisz sobie o jakiejś fajnej piosence, szybko można ją pobrać bądź przesłuchać :)

 

Zapomniałem jeszcze o ConnectBot - korzystam z tej apki jak jestem w gimnazjum i przychodzi e-mail, że serwer leży.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Tak, tylko do latarki potrzebna jest lampa, której aktualnie nie mam w telefonie.

 

P.S Czy można w jakikolwiek sposób, pobrać aplikację "Tapatalk" za darmo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Właśnie uzyskałem aplikację "tapatalk" całkowicie za darmo - cieszę się, że nie zmarnowałem pieniędzy na darmo, a byłem przekonany zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

tak, ponieważ pieniądze nie leżą na ziemi.

 

Dziękuje wszystkim za porady. Temat może zostać ZAMKNIĘTY ;)

 

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Proszę mi jeszcze powiedzieć, czy jest darmowa aplikacji - TV. Najszczególniej interesuje mnie program Polsat, tvp 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Tapatalk 2 - Czy aplikacja, także u was nie odnajduje forum GHT? Czy tylko u mnie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×