Skocz do zawartości
Gość Joachim

Najlepsze aplikacja do smartfona :-)

Polecane posty

Gość Joachim

Może nie mają wgranego modu do obsługi tapatalk? Nikt nie każe tego instalować

 

pfff... no tak, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jakiego (lekkiego) antywirusa polecacie na androida, jak wiadomo zagrożeń ciągle przybywa.

telefon mój nie jest największych lotów bo SE x8 z procesorem podkręconym na 748MHz :) i ma tylko 185mb ramu.

Dlatego chodzi mi o coś co by nie przymulało telefonu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jakiego (lekkiego) antywirusa polecacie na androida, jak wiadomo zagrożeń ciągle przybywa.

telefon mój nie jest największych lotów bo SE x8 z procesorem podkręconym na 748MHz :) i ma tylko 185mb ramu.

Dlatego chodzi mi o coś co by nie przymulało telefonu,

Szkoda katować tel. zastanów się nad obniżeniem uprawnień dla aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@krk

 

Linkowałem w tym temacie: https://play.google....mFudGl2aXJ1cyJd

 

Najlepszy antyvirus jakiego znalazłem na Androida

 

ok przetestuję, tylko do tego jeszcze jakiś anti thief by się przydał, czasami mi się zdarza szukać telefonu po imprezie -_-

 

EDIT: Zainstalowałem Zonera i jest bardzo dobrze, parawie go nie czuć i ma anti thief

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja polecam z antywirusów avasta darmowego, uzywam na tablecie, co prawda wyposazonego w 1 gb ram, ale avast podczas normalnej pracy nie zuzywa wiecej niz 10 mb pamieci (tak wynika ze statystyk w ustawieniach systemu ICS). posiada moduł anti thief i kilka innych fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem coś takiego

 

ZAV LOCATE: komunikat zwrotny

 

Usługi lokalizacyjne za pomocą GPS są niedostępne. W ten sposób nie można teraz uzyskać lokalizacji urządzenia. Użyj lokalizacji wg GPS za pomocą polecenia ZAV GPS.

 

a więc wpisujemy

 

ZAV GPS: komunikat zwrotny

 

Usługi lokalizacji za pomocą GPS są niedostępne. Ich włączenie na tym urządzeniu nie będzie możliwe. Zlokalizuj urządzenie w sieci poleceniem ZAV LOCATE.

 

A więc program G. warty :( myślicie, że jest jakaś inna opcja aby odnaleźć telefon ? jest on cały czas włączony bo jest sygnał.

Jeżeli nie da się nic zrobić to może jest chociaż jakaś komenda żeby wykasować wszystko co tam jest. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat.

 

Ja mogę polecić smart tools https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.aboy.tools&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImtyLmFib3kudG9vbHMiXQ.. fajny przybornik: Latarka, Kompas, Miernik pola magnetycznego (przykładając drugi telefon widać, że działa)

oraz

DailyRoads Voyager- przydatne podczas jazdy. Można nakręcić kilka naprawdę niezłych sytuacji na drodze.

Posiadam instalki tych apek.

 

Znacie jakąś aplikacje do drukarki sieciowej? Pobrałem Brother iPrint, ale nie działa, ponieważ szuka po Wi-Fi, a u mnie drukarka jest pod adresem ht tp:///NUMER_IP:PORT/printers/nazwa_drukarki

Edytowano przez Max25 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×