Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dareksbs

Google adsense

Polecane posty

Witam,

 

Od kilku dni próbuje sie dostać do Google adsense, ale ciagle, mam jakiś problem, tym razem Google nie przyjęło mnie ponieważ moja strona ma za mało treści...

 

I teraz pytanie do was, ile tekstu musibyc na stronie aby Google zaakceptowalo stronę oraz jak to możliwe ze kwejk, besty i inne takie strony maja adsense jak tam w ogóle treści tekstowej nie ma, wszystko jest w obrazkach

 

Wiadomość od Google :

 

Niewystarczająca treść: aby witryna mogła być przyjęta do programu AdSense, musi zawierać wystarczającą ilość treści tekstowej, którą mogą sprawdzić nasi specjaliści i którą nasze roboty mogą zaindeksować w celu wyświetlania trafnych reklam na jej stronach. Zalecamy użycie w witrynie większej ilości pełnych zdań i akapitów. Witryny muszą być w pełni uruchomione i funkcjonalne, umożliwiając nawigację za pomocą menu, mapy witryny lub odpowiednich linków. Gdy większa część witryny będzie kompletna i funkcjonalna, z przyjemnością ponownie rozważymy Państwa aplikację.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

no mało tresci to np. 2 newsy na stronie

najpierw zrób portal

dodaj strone w google i zacznij zarabiac

 

bo bez tresci nie ma ludzi na stronie a jak chcesz nielegalnie nabijac kliki to se odpusc. Szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem gdy moja strona była "pusta" składała się tylko z małej notki na stronie głównej i to wszystko.

Radzę swoją stronę rozwinąć i mieć te kilkadziesiąt odwiedzeń a dopiero potem wysłać prośbę do google o wygenerowanie kodu na reklamy.

Google jest Cwane. Na strony które nie mają odwiedzeń nie chcą dawać reklam bo po prostu im się to nie opłaca.

Proponuje ci też dodanie strony na: https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=pl Aby google więcej wiedziało na temat istnienia twojej witryny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×