Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maxell2k11

Plugin w phpBB3

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

czy ktoś mial doczynienia z http://www.phpmembers.com/plug-ins.html

 

a konkretnie chodzi o instalację wttyczki ( pluginu ) w phpBB 3

 

http://www.phpmembers.com/using-plug-ins/9-phpbb3-plug-in/32-installation-guide.html

 

Czy ktoś rozumię w/w instrukcję lub wdrażał kiedyś coś podobnego jak PHPMembers albo czy ktoś kiedykolwiek instalował pluginy w phpBB >? jak to się robi ?

 

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×