Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
laken

[dyskusja] Free Web Hosting www.0fees.net

Polecane posty

Witam

Dzisiaj znalazłem darmowy hosting http://www.0fees.net/hosting.php . Jego właściwości to:

  • 300 MB disk space
  • 10 GB Monthly transfer
  • PHP with MySQL databases
  • 5 Add-on domains
  • 5 Sub domains

  • PHP Flags manager
  • FTP account
  • File manager
  • Webmail, POP3 email
  • MYSQL, Php MyAdmin

Czy ktoś z niego korzystał? A może zna opinie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak że darmowe serwery www, są max do stronki o blogu albo jakieś małej strony i długi jest czas połączeń z PMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystkie tego typu "darmowe" usługi są na identycznym poziomie. Dopóki nie ma zainteresowania to jeszcze "jako tako", ale zainteresowanie rośnie szybko (hej, w końcu darmowe nie?), a wraz z nim może (ale nie musi) się pogorszyć jakość samych usług.

 

Do jakiejś prostej stronki z php będzie działać dobrze, ale wydajnościowo to nie będzie najlepsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadek jakości względem zainteresowania nie odnosi się tak mocno do tych dużych i wieloletnich operatorów jak wspomniany tutaj Byethost (czasowo, owszem, długofalowo jednak dają sobie z tym radę administratorzy). Ma on swoje płatne usługi, więc jest z czego pokryć koszta darmowych. Od wielu lat oferta Byethost niewiele się zmienia, nawet darmowy reseller darmowego hostingu istnieje niezmiennie, więc można go uznać za ustabilizowany na rynku hosting.

 

Oczywiście, że darmowe hostingi nadają się tylko na małe strony o niezbyt wielkiej ilości odwiedzających, ale przecież - ilościowo, licząc na sztuki - większość stron w sieci jest takich właśnie, małych, hobbystycznych, amatorskich, o niewielkiej ilości odwiedzających.

 

PS. Co do ewentualnych problemów (lub ich braku) z serwerami i ich stabilnością to chyba najlepiej odwiedzić forum Byethost i poczytać. Będzie to miało odzwierciedlenie również co do wszystkich tych resellerów takich jak 0fees. Sam mam na Byethost od wielu lat jedno konto, ale nie wykorzystywałem go aktywnie, ot tylko czasem, gdy krótkotrwale inny serwer nie działał, to na kilka dni przepinałem domeny. Nie monitoruję też niestety tychże serwerów, więc nie mogę nic autorytatywnego o nich powiedzieć. Na płatną wersję Byethost mój znajomy nie narzeka (choć idealny hosting to nie jest, ale przecież żaden taki nie jest), lecz to zupełnie co innego niż serwery dla darmowych usług.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×