Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Darq

[VPS] "Half-managed" albo z niedrogim adminem

Polecane posty

Witam,

 

jak w temacie - potrzebuję serwera z małą pomocą admina w pakiecie. Napisałem "half-managed", bo na co dzień sam sobie ogarniam VPS'y w podstawowym zakresie. Zmiana jakichś limitów, crontab, edycja plików itd itd - to wszystko robię sam i nie latam z takimi pierdołami do supportu.

 

Generalnie chodzi mi o to, żeby raz w miesiącu (lub w razie potrzeby) ktoś rzucił okiem na serwer, spojrzał na logi, zoptymalizował działanie, zaktualizował co trzeba zaktualizować. Inaczej mówiąc - serwer ma działać wydajnie i stabilnie. Backupy muszą się robić automatycznie.

 

I nie chodzi mi o to, że ktoś napisze "dobra - zaglądniemy tam" albo "rzuciliśmy okiem" a w rzeczywistości nikt się nawet nie zalogował. To na co się umówimy ma być robione.

 

 

Na serwerze stanie przede wszystkim monitor pozycji fraz, jakaś dodawarka do seokatalogów, kilka blogów na wordpressie i może coś tam jeszcze w najbliższym czasie się wpakuje. W każdym razie żadnej kobyły tam nie będzie - raczej więcej drobnych rzeczy, ale dość istotnych dlatego właśnie zależy mi na stabilności i szybkości oraz w miarę przystępnej cenie.

 

Co do parametrów, to pojemność 20< GB, transfer 20< GB, pamięć 1,5-2 GB.

 

Panel ispCP (lub inny - do uzgodnienia), lokalizacja Polska lub Hetzner, uruchomienie i kompletna konfiguracja serwera na starcie w zestawie.

 

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×