Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krystian Pogrzebienny

zamiana 2zł proserwer na paypal

Polecane posty

Pomijając fakt, że jest to kompletnie nieopłacalna zamiana (po co ktoś ma Tobie dawać 2,50, skoro sam sobie może wpłacić i mieć od ręki?) to wątpię byś miał dużo osób chętnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Oddaj lepiej te pieniądze komuś a nie żydzisz o dwa złote jak bezdomny pod kościołem hehe ;)

 

Nie no ale serio - 2zł? Nijak to się komuś opłaca na paypala logować czy fatygować o 2zł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz to ta, że duża część osób tutaj jest opłacanymi informatykami i liczy pieniądze w setkach. Przypuszczam, że niektórzy mogą nie rozumieć tego iż wartość pieniądza jest względna i że dla niektórych osób na świecie 2,50 może stanowić znaczącą kwotę.

 

Po drugie niestety w dzisiejszym świecie jest coraz mniej ludzi, którzy gotowi są zrobić coś za nic, ot tak po prostu z dobrej woli bez pytania co sam będzie z tego miał(a).

 

Realia są zatem takie, że wszelkiego rodzaju wirtualne pieniądze w portfelach różnych firm odstępowane są zazwyczaj za ułamek ich wartości, gdybyś miał np. 50 wirtualnych zł mógłbyś spodziewać się odzyskania od kogoś w ten sposób 25, może 30, być może 35 w jakiejś bardziej rzeczywistej formie jak przelew bankowy lub paypal. Sumą wspomnianą przez Ciebie i w sposób wspomniany przez Ciebie prawdopodobnie nikt się nie zainteresuje. Tak jak napisali przedmówcy: 99% osób zapyta się "po co?" (w znaczeniu: "co ja z tego będę niby miał(a)?").

 

Osobiście nie korzystam z usług wspomnianej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym 2,50 to faktycznie szkoda fatygi no, ale z drugiej strony koledze szkoda, bo, po co dawać firmie coś za darmo :D

 

Ja za to mogę zaoferować w wirtualnym portfelu 44zł miało się przydać, ale mogę przekazać, jeśli ktoś jeszcze bawi się w proserwer za jakieś 30zł przelewem na konto bankowe (cena do uzgodnienia, bo pamiętajcie, że jakby ktoś ładował sobie portfel smsami to by musiał wydać jeszcze więcej takie realia niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com
(cena do uzgodnienia, bo pamiętajcie, że jakby ktoś ładował sobie portfel smsami to by musiał wydać jeszcze więcej takie realia niestety).

Ale po co miałby ktoś ładować SMS jak może za pomocą przelewu i zaoszczędzić 2x wiecej. Na ProSerwer się nikt nie skusi, takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co miałby ktoś ładować SMS jak może za pomocą przelewu i zaoszczędzić 2x wiecej. Na ProSerwer się nikt nie skusi, takie moje zdanie.

 

Niby tak, ale jak jeszcze ktoś ma tam małą stronkę, (bo tylko takie tam opłaca się) to przy hostingu koszt czy to z przelewu czy to z wirtualnego portfela jest identyczny, za to z domenami cudują, bo z portfela wychodzi 2x drożej no a że kiedyś z tego korzystałem to trochę mi zostało w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×