Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
amed

[Sprzedam] Dedyk OVH KS R-16G z 3 miesięczną opłatą dzierżawy - tanio

Polecane posty

Czytanie ze zrozumieniem u kolejnej osoby się kłania. Serwer kosztuje 196,79 PLN za miesiąc / 30 dni = ~6,55PL, serwer został opłacony z góry na 3 miesiące. Dając upust 40zł zyskuje ktoś 6 dni darmowego dydyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie okazja , zapewne kolejka do Ciebie jak przed otwarciem kolejnej biedronki się zrobiła ^^

Sprzęt "używany" czyli daj rabat ~30% wtedy będzie to okazja a tak to nie licz że to opchniesz przy tak astronomicznej zniżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest wyprzedaż hurtowa, kupiłem owy serwer, jednak nie jest on mi jednak potrzebny. Nie chcę być mocno stratny, a jeżeli ktoś chce kupić serwer, to może na takowej okazji kilka złotych zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest wyprzedaż hurtowa, kupiłem owy serwer, jednak nie jest on mi jednak potrzebny. Nie chcę być mocno stratny, a jeżeli ktoś chce kupić serwer, to może na takowej okazji kilka złotych zaoszczędzić.

 

Zauważ ze dochodzi jeszcze czas na cesje serwera, wiec te kilka dni zejdzie i w sumie sie okaze ze ktos zyska 2-3 dni a ma towar "z odzysku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, nie znam się na tym. Nie chcę ubić jakiegoś interesu na tym serwerze a tylko go sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×