Skocz do zawartości
m.gostomski

VPS dla apache + TeamSpeak + minecraft itp.

Polecane posty

Szukam w miarę logicznego cenowo VPS pod wymienione w temacie usługi(hosting dla kilku stron, serwer ts i minecraft dla +/- 20 graczy max). Zastanawiam się czy VPS dla mnie będzie wystarczający. Moja maszynka w domu już sobie nie radzi, ISP płacze że nie wolno mi świadczyć usług(abo na os. prywatną), więc czas się przenosić. Bez pomocy w zakresie zarządzania, kilka IPv4. Szczerze szukam czegoś w okolicach 1GBram i ok 100GB dysk z w miarę wydajnym łączem za niewielkie pieniądze(koszt trzymania serwera w domu wynosił mnie max 500zł rocznie + koszt internetu). Chciałbym zjechać do 250zł zł z VPS. Jest taka REALNA szansa? Czy się łudzę i trzeba pomyśleć na inwestycji większej ilości pieniążków? Prosiłbym o rady co do VPS, a ew. porady dot. dedyka jako dodatkowo, w celach poglądowo/dyskusyjnych, ponieważ na razie i tak nie przewiduję takiej opcji. Najwyżej na VPS wyniosę minecraftam apachei poczta zostanie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za 294zł masz VPS z 2gb ram w ultimahost (korzystając z kodu z mojej stopki) i 20gb miejsca. Wydaje mi się, ze nic lepszego (i przy okazji tańszego oraz zezwalającego na serwer minecraft) nie znajdziesz w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli chcesz naprawdę dobry serwer to ja ci polecę globalnetwork.pl - przenisołem tam 3/4 usług i jest super bo wydajnościowo serwer bije inne budżetowe oferty (a przetestowałem już kilka jak nie kilkanaście firm) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli chcesz naprawdę dobry serwer to ja ci polecę globalnetwork.pl - przenisołem tam 3/4 usług i jest super bo wydajnościowo serwer bije inne budżetowe oferty (a przetestowałem już kilka jak nie kilkanaście firm) ;)

Niech jeszcze popracują nad stroną, bo obecnie np. nie da się wyświetlić oferty dla openvz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma oczywiście wie i potwierdza, ale to nie był problem z wyświetleniem oferty (dlatego prosiliśmy o szczegóły) - bo takowa znajduje się po wybraniu usługi z boxów na głównej stronie, ale był to mały problem programistyczny z adresowaniem linku do opisu technologii openvz, który to opis także zawiera dodatkowo porównanie pakietów.

 

 

Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

http://www.blueleaf.pl

http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×