Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianQ

Sponsoring VPS niskiej jakości.

Polecane posty

Witam, jak w temacie proszę o sponsoring VPS nie koniecznie dobrej jakości. Potrzebny jest on do TeamSpeak3 i servera Minecraft. Posiadam własną licencję non-profit więc nie będę stwarzał problemów. Co oferuję w zamian.

 

-Gdy znajdą się chętni storzymy stronę na której umieścimu reklamy sponsora.

-Reklama na serwerze Ts3 i Minecraft.

-Możliwość wglądu do stat4u strony. Jeżeli ktoś chce.

 

 

Już widziałem server który z łatwością uciągnie to czego potrzebuję i jego koszt to 40 zł, niestety nadal się uczę i nie posiadam nawet w/w kwoty aby to opłacać.. Z góry dziękuję za oferty i za komentarze które zapenwe dostnę. (nie konicznie miłe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie oferty powinny być nagradzane banem,

 

Kto ci da vpsa bez strony i bez pewnej przyszłości? Zastanów się trochę, a za 40 zł to dobrego serwera minecraft nie postawisz... takie jest moje zdanie.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli umiesz szukać to znajdziesz... Kolega ma ten VPS za 40 zł i ma na nim TS,/Server minecraft/ Server CS i chodzą bez problemów żadnych lagow niema.. A co do tego bana. To ja się tylko pytam niekomu nie każe tego czytać i odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi ofertę takiego serwera, bo jesteś chyba niepoważny.

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ts ma 400 slotów a gra 120 i przesiaduje około 150-300 dziennie na gdzie i ts równocześnie.

 

Posiadam serwer minecraft`a i niestety to co piszesz to brednie. Aby uciągnąć 120 osób online potrzeba:

 

120 * 64 MB = Min 8 Gb ramu

Dużo procesora i dobre łącze.

 

 

Nie mam pojęcia jak na 1 rdzeniu 2,27 Ghz + 2 Gb (do 4) utrzymać taki ruch. Poza tym wyliczenia są co do odkrytej mapy, ponieważ generująca się pobiera jeszcze raz tyle podzespołów.

 

Tyle ode mnie, a na 100% takiej jakości serwera nie dostaniesz. A i taki serwer to już na serwerze dedykowanym się stawia, ponieważ niskiej jakości VPS`y nie sprostają takim wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadam serwer minecraft`a i niestety to co piszesz to brednie. Aby uciągnąć 120 osób online potrzeba:

 

120 * 64 MB = Min 8 Gb ramu

Dużo procesora i dobre łącze.

 

 

Nie mam pojęcia jak na 1 rdzeniu 2,27 Ghz + 2 Gb (do 4) utrzymać taki ruch. Poza tym wyliczenia są co do odkrytej mapy, ponieważ generująca się pobiera jeszcze raz tyle podzespołów.

 

Tyle ode mnie, a na 100% takiej jakości serwera nie dostaniesz. A i taki serwer to już na serwerze dedykowanym się stawia, ponieważ niskiej jakości VPS`y nie sprostają takim wymaganiom.

CHyba kolego niedokładnie przeczytałeś co napisał założyciel tematu chodzi mu o ts3 a nie o mc, ma serwer ts3 400slotów, w mc gra 120os a ogólnie na ts przesiaduje 150-300osób online ja to tak zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że napisał że w mc gra 120 os z jego serwera nie oznacza ze w jednym czasie tyle os jest na mc, poprostu napisał ze ma ts 400slotów, w mc gra 120os, ogólnie ma online 150-300os na teamspeak3.

Bo ja sam nie wierze w to iż 120os upchał z tsem i mc na takim vpsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze bez bicia że próbowałem postawić Ts na pipni.cz niestety od kiedy Polacy zaczęli kombinować, trzeba wysłać sms aby aktywować serwer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Jak jest napisane wyżej, nie masz na razie większych szans o sponsoring. Jak juz cos osiagniesz, będziesz miał regularne odwiedziny na forum (300-500 dziennie minimum) to wtedy możesz napisać taki wątek, wtedy twoje szanse na znalezienie sponsora zwiększa sie. Co do hostingu WWW pod np. Forum nie ma problemu, o to łatwo, lecz serwer pod grę minecraft kosztuje znacznie wiecej. Nikomu sie nie opłaca wyłożyć 60-90 złotych w błoto miesięcznie (byc moze i wiecej PLN). Dlaczego w błoto? - nie masz nic ciekawego do zaoferowania. Musisz odłożyć troche kasy na 2-3mc opłaty serwera, by cos osiągnąć. W zbieraniu pieniędzy możesz sobie pomoc wprowadzając usługi płatne na serwer jak i forum;

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem, ale mi bardziej chodzi tutaj o postawienie TeamSpek3. a minecraft miałbyć dokładką na której zarobimy nieco na opłacenie VPS na późniejsze czasy. Oczywiście u sponsora ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyskrobiesz 12zł na budżetowego vpsa np tu http://serversite.eu/ My też byśmy chcieli wszystko za darmo. Jak wspomnieli koledzy jeśli nie masz nic do zaoferowania w zamian nie licz na wiele. Takie są prawa natury. Trzeba się nauczyć radzić w życiu nie prosić tylko "daj".

Nie wiem czy to młode pokolenie jest teraz takie nieudolne, czy to tylko moje wrażenie?

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że za darmo.. Bo za darmo to nawet w buzie nie dają dziś ;] Chodzi o to że wzamian za VPS będziemy reklamować Sponsora lub jego firmę;].

 

Nesti. A po drugie dzięki za podanie strony ciekawe oferty mają ;] o cos takiego mi chodziło ;] Temat uważam za zamknięty;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×