Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AbuseArt

MZone - Co to jest "entry processes"? zapchana pamięć wirtualna

Polecane posty

Cześć!

 

Proszę, wytłumaczcie mi co to jest "Entry processes". Ale mi nie chodzi o coś takiego, czego możesz mieć na przykład 5. To, o co pytam, nie jest ilością zapytań realizowanych w danej chwili.

 

Na moim najniższym hostingu z MZone takich entry processes, jak się domyślam, "może być" maksymalnie 49152. Nie wiem co to znaczy. Ale konto podczas działania zapełnia ten wskaźnik - wrzucam zrzut z mojego panelu. Macie pomysł co to ma być? Czyżby w trakcie kontraktu mam ograniczoną liczbę uruchomień skryptów do tych około 50 000? :) Bardzo chudo, jeśli wziąć pod uwagę roczny okres kontraktu i ilość zapytań jakie wygeneruje jedna wizyta.

 

To nie byłoby dla mnie ważne, gdyby nie fakt, że pamięć wirtualna obciąża się w miarę narastania entry processes.

 

Typowy stan konta, kiedy nikogo nie ma w danej chwili na stronie:

 

Entry processes: 0/5

CPU: 0%

(to drugie) Entry processes: np. 20 000/ 49152

i uwagaa: Memory: 96MB / 192MB

 

Mam limit 192MB ... to bardzo dużo jak na jednego Wordpressa, na którego wejdą 2-3 osoby w jednym czasie maksymalnie - wszystko w miarę zoptymalizowane ... ale w skrajnej sytuacji miałem kompletnie statycznie zatkane aż 96MB z tego. Na wordpress zostaje totalnie mało - wszystko mi zaczeło padać, error 500. Zatkane statycznie, bo nie da się tego w żaden sposób zmniejszyć, ani chwili nie było pod kreską 96MB nawet po wywaleniu całego ftp. Następnie "miły relatywnie do wpłaconej przeze mnie kwoty" pan z supportu przeinstalował mi konto, cała historia dzieje się od nowa - stąd mniejsze cyfry na zrzucie ekranu poniżej.

post-16907-0-60445200-1352317035.jpg

Edytowano przez AbuseArt (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wyjaśnienie tego zagadnienia: http://docs.cloudlin...sses_limit.html

 

Dla MZ ONE limit jest 192MB, skąd masz te 128MB?

 

Napisz na helpdesku zgłoszenie, sprawdzimy Twoje konto.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w końcu coś produktywnego i krok do przodu, nie wiedziałem gdzie jeszcze tego szukać. Ale z szybkiego powiązania wynikałoby, że to są takie procesy-zombie. Przecież żadnych faktycznych zasobów nie zużywam. Raczej siedzą gdzieś w tablicy i nigdy nie znikną same, zakładając że zrobiły swoją robotę ale nie zgłaszają zakończenia. Tylko czy serwer nie powinien być czyszczony z takich procesów? Przecież jako użytkownicy dzielonego hostingu, nie mamy takich uprawnień żeby zrobić cokolwiek na takim niskim levelu.

 

Pomyliłem się z tym 128MB - poprawiłem na górze. Technicznie nałożony limit to faktycznie 192MB, ale jakiś błąd musiał wkraść się do wcześniejszej korespondencji i pomyślałem że zakres między 128 a 192MB to jakiś bufor poza regulaminem.

 

Odzywam się.

Edytowano przez AbuseArt (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulaminowo jest 128MB, ale praktycznie jest on wyższy i podniesiony do 192MB dla MZ ONE.

 

Dla przykładu masz jak to wygląda na koncie ze skryptem Joomli u innego naszego klienta:

 

Entry Processes0/49152

 

i PHP Fusion:

 

Entry Processes5120/49152

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×