Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
time

Jaki internetowy system płatności wybrać ?

Polecane posty

Dzień Dobry wszystkim !

 

Mam poważny dylemat w związku z wyborem odpowiedniego internetowego systemu płatniczego. Wspólnie z moim wspólnikiem tworzymy całkowicie nowy biznes/serwis internetowy. Tematyką serwisu z pewnością będą inwestycje internetowe, możliwość zarabiania przez internet.

 

Nasz serwis jest na etapie końcowych usprawnień, jeżeli chodzi o system portalu. Serwis będzie oferował możliwość zakupu 3 pakietów, dzięki którym serwis będzie świadczył odpowiednie usługi względem tych pakietów. Powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z żadnym z systemów płatniczych jeżeli chodzi o internet. A bez odpowiedniego systemu płatniczego nasz serwis nie może wystartować. Na chwilę obecną nie będziemy prowadzili działalności gospodarczej, więc zależy mi na współpracy z systemem jako "Osoba fizyczna".

 

Bardzo mi zależy tutaj na opinii ludzi doświadczonych, jeżeli chodzi o internetowe systemy płatnicze. Tak jak wspomniałem wcześniej, na naszym serwisie będzie tylko i wyłącznie możliwość zakupienia 3 pakietów, nic więcej. Zależy mi na solidnym i bezpiecznym systemie.

 

Chciałbym się również dowiedzieć, czy istnieją systemy płatnicze, które współpracują z takimi Portfelami Internetowymi jak: Paypal, payza, moneybookers ? Pytam się z tego względu, iż nasz serwis również swoje usługi będzie prowadził na rynku "Angielskim", nie tylko Polskim. Czy jest odpowiedni system, który jednocześnie nadawałby się na rynek polski jak i angielski(zagraniczny) ? Jeżeli nie ma, to prosiłbym o zaproponowanie optymalnego systemu polskiego, który odpowiedni byłby dla mojej osoby bez konieczności łączenia z rynkiem zagranicznym.

 

Czekam z niecierpliwością na opinie, za które z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie będziemy prowadzili działalności gospodarczej, więc zależy mi na współpracy z systemem jako "Osoba fizyczna".

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz prowadzić w sposób ciągły i zorganizowany sprzedaż nie prowadzać firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Paypal + przelewy błyskawiczne jakiejś polskiej firmy, może transferuj.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz prowadzić w sposób ciągły i zorganizowany sprzedaż nie prowadzać firmy ?

 

Jest to działanie wyłącznie chwilowe.

 

Paypal + przelewy błyskawiczne jakiejś polskiej firmy, może transferuj.pl ?

 

Paypal jest automatycznie obsługiwany w transferuj.pl ? Bedzie odpowiedni na serwis, który będzie działał zarówno na rynku polskim jak i angielskim ? Masz doświadczenia z tym systemem ? Jeżeli tak, prosiłbym o opinie Twoją.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mam doświadczenie zarówno z PayPal jak i z Transferuj.pl. Transferuj.pl nie obsługuje jeszcze Paypal z automatu ale żywią nadzieję że ów stan rzeczy się zmieni i nawiążą współprace. Na rynek polski transferuj się nada w 100%, na angielski zdecydowanie PayPal/ MooneyBookers (Transferuj.pl ich akceptuje!), potem jak będzie można w transferuj.pl korzystać automatycznie z PayPal to będziesz mógł sterować wszystkim z jednego miejsca :) Oba systemy bardzo szybko i łatwo się implementuje, dodatkowo transferuj ma pełno modułów do różnych sklepów i cms. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynek polski transferuj się nada w 100%, na angielski zdecydowanie PayPal/ MooneyBookers (Transferuj.pl ich akceptuje!)

 

Co oznacza, że transferuj.pl ich akceptuje ? To znaczy, że użytkownicy będą mogli korzystać z transferuj.pl wpłacając przez paypal, albo moneybookers ? Czy żle to zrozumiałem ? Czy doradzasz aby w polskiej wresji korzystać powiedzmy z transferuj.pl a w wersji angielskiej z paypal ?

 

Czekam na odpowiedz

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dokładnie tak, twoi klienci będą mogli korzystać z transferuj.pl wpłacając pieniądze przez MoneyBookers, PayPal musisz póki co osobno wdrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam jedno pytanie. Co oznacza, że póki co muszę sam wdrażać ? Proszę wybaczyć jeżeli pytania są śmieszne, ale to mój debiut jeżeli chodzi o systemy płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że musisz osobno zintegrować płatności via paypal. Niezależnie od transferuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest to działanie wyłącznie chwilowe.

Czyli chcesz od nas pomocy w "chwilowym" łamaniu prawa?

Tak, wiem - nie wiesz czy biznes wypali i nie chcesz ponosić zbędnych kosztów. Regulamin też na kolanie napiszesz?

 

Jak to jest, że są ludzie, którzy potrafią działać legalnie niezależnie od tego czy spodziewają się zysków od razu czy po pięciu latach a inni postanawiają oszukiwać? "Uczciwa konkurencja"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×