Skocz do zawartości
bolek12

Quicksnake.pl - prośba o opinie

Polecane posty

Żeby nie zakładać nowego tematu odkopię ten.

 

Quicksnake.pl skusił mnie do siebie ceną 47 zł za rok i stosunkowo dużą powierzchnią użytkową 10 Gb. Właśnie miesiąc temu zakończył mi się po roku abonament i postanowiłem jednak nie kontynuować z tym państwem współpracy. W punktach wymienię plusy (jeśli się znajdą) tego hostingu a także jego wady (dość liczne)

 

Zalety:

  • 1 000 MB za darmo, bez reklam i innych niedogodności
  • 10 000 MB za dość małą cenę - 47.19 PLN
  • Regularne kopie co 30 dni
  • Nieograniczony transfer danych
  • Nieograniczona ilość kont FTP
  • Nieograniczona ilość subdomen
  • Dostęp do phpadmin
  • Bazy danych MySQL 5, PostgreSQL, Firebird, SQLite
  • Nielimitowana ilość skrzynek pocztowych

 

Wady:

  • Wbrew zapewnieniom brak pomocy w języku polskim, jedynie czeski lub angielski
  • Nieintuicyjny system zarządzanie hostingiem
  • Strona jak i panel zarządzania w języku polskim choć na błędy językowe i gramatyczne można natknąć się wszędzie
  • Brak obsługi PHP w wersjach powyżej 5.3.2
  • Nie można samemu z poziomu zarządzanie przywrócić kopi zapasowej tylko trzeba bezpośrednio pisać do obsługi
  • Korzystając z Joomla! nie mogłem na ich serwerach używać dodatków umożliwiających logowanie się przez portale społecznościowe/błędy
  • Wbrew zapewnieniom że gwarantują dostęp 99.8%, kilkanaście razy spotykałem się z brakiem dostępu, min. raz dziennie na kilkanaście minut
  • Serwery zlokalizowane w Czechach (jak się nie mylę Ostrawa), co paradoksalnie wiąże się z długim oczekiwaniem na odpowiedź serwera - jednym słowem bardzo powolny
  • Długi czas oczekiwania na odpowiedź supportu

Podsumowując, za cenę 47 zł spodziewałem się czegoś więcej, nawet darmowe serwery sprawiają mnie problemów. Wbrew temu że ma według mojej opinii tyle zalet, to zdecydowana większość hostingów owe zalety posiada więc ten na tle zbytnio się nie wyróżnia.

Edytowano przez Azot (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dalej będziecie tutaj spamować kryptoreklamami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jeśli Ty jesteś znany z małej wiedzy co niejednokrotnie tutaj pokazałeś, to każdy Twój wpis choćby był prawdziwy trzeba traktować jako bzdurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Jednopostowiec od razu opisuje wady i zalety hostingu, wydawało mi się to bardzo podejrzane ;-)
No cóż, zwracam honor.
Co do mojej wiedzy - wszystko przychodzi z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×