Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radu5

[ZLECĘ] Szablon

Polecane posty

Siemanko potrzebuję aby ktoś mi wykonał layout oraz zakodował go pod silnik php-fusion, bądź do html+css.

Tematyka strony to muzyka klubowa.

Kontakt: mail: radu5@g.pl

gg: 10944667

jabber: radu5@aqq.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki żart?

zlecenia.przez.net - tam trafisz na młodzież, która za taką cenę pewnie coś Ci zmontuje, ale na porządnie zrobiony i skodowany layout nie licz, w takim budżecie to tylko amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlecenia.przez.net - tam trafisz na młodzież, która za taką cenę pewnie coś Ci zmontuje, ale na porządnie zrobiony i skodowany layout nie licz, w takim budżecie to tylko amatorszczyzna.

 

Delikatnie mówiąc amatorszczyzna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: Mój nick to "d.v", nie "WHT Pro" tak jak twój to "Martyna1981", a nie "Użytkownicy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Lay za 50 zeta na zleceniach.przez.net, zaś potem jest płacz bo mistrzowie painta i dobrzy koderzy za 50 PLN robią taką sieczkę że do niczego to się nie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: Mój nick to "d.v", nie "WHT Pro" tak jak twój to "Martyna1981", a nie "Użytkownicy" ;)

 

No tak :) Najmocniej przepraszam. :D

 

Lay za 50 zeta na zleceniach.przez.net, zaś potem jest płacz bo mistrzowie painta i dobrzy koderzy za 50 PLN robią taką sieczkę że do niczego to się nie nadaje :)

 

No dokładnie, potem ponownie dają zlecenia ze "spuszczoną głową" o treści "szukam kogoś kto mi naprawi / poprawi...... po pseudo fachowcu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Martyna: ale czym Ty się martwisz? Ja takich klientów przyjmuję z otwartymi rękami, bo po takich doświadczeniach nie marudzą, tylko płacą za robotę tyle, ile jest ona warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 150 zł to mogę się podjąć zrobić LAYOUT ale nie wraz z kodowaniem :) chyba że za 250 ~~...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Martyna: ale czym Ty się martwisz? Ja takich klientów przyjmuję z otwartymi rękami, bo po takich doświadczeniach nie marudzą, tylko płacą za robotę tyle, ile jest ona warta.

 

Ja się nie martwię tylko to jest dla mnie śmieszne a czasem żenujące jak czasem przeglądam zlecenia i ktoś się zgłasza, że wykona stronę za 50 PLN profesjonalną z indywidualną szatą graficzną a czasem nawet z dożywotnim pozycjonowaniem :lol: to po prostu ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie martwię tylko to jest dla mnie śmieszne a czasem żenujące jak czasem przeglądam zlecenia i ktoś się zgłasza, że wykona stronę za 50 PLN profesjonalną z indywidualną szatą graficzną a czasem nawet z dożywotnim pozycjonowaniem :lol: to po prostu ręce opadają...

Wolny rynek, człowiek został obdarzony rozumiem, więc wie, co kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się ilu ludzi myśli, że za parę dych dostanie profesjonalny projekt, fachowo skodowany i jeszcze z domeną i hostingiem gratis. Sam odrzucam sporo takich zleceń, bo trafiają się ze względu na promocję jaką mam u siebie ludzie bez pojęcia o temacie i kosztach. Oferuję proste wizytówki na WordPressie za stówę netto, a wielu klientów wyobraża sobie, że dostanie w tej cenie cholera wie jaki portal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niech kupują za kilka dych, potem niech ryczą i ze łzami w oczach szukają pomocy u zaawansowanych. Towarzyszy temu zawsze większa cena (podatek od głupoty) i mój demoniczny śmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech kupują za kilka dych, potem niech ryczą i ze łzami w oczach szukają pomocy u zaawansowanych. Towarzyszy temu zawsze większa cena (podatek od głupoty) i mój demoniczny śmiech :D

No i co w związku z tym? Ty stracisz czy kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×