Skocz do zawartości
qrew1

Moja pierwsza stronka Śmiechotynki.pl

Polecane posty

Tak jak w temacie pierwszy raz robię stronę z pomocą googli bo niemam zielonego pojęcia na temat html i php,więc prosze o wyrozumiałość w ocenie :)

 

http://smiechotynki.pl

Kiepskie jak byk. Szablon fatalny, header także. Nie wiem, co można by tu pozytywnie ocenić. Musisz jeszcze trochę popracować, znaleźć jakiś szablon, bo ten wydaje się stary, 10 lat temu robiono takie strony :)

 

Stronę stworzyłeś po to, cy na niej zarabiać miliony? Wszędzie reklamy... Nie wiem po co ci w ogóle ten "translator".

 

Jak dla mnie totalna lipa, nie chce się nawet czytać treści tej strony. Według mnie strona humorystyczna powinna być bardziej "skowyrna" kolorowa wyraźna itd, a tu mamy coś przeładowane niepotrzebnymi funkcjami.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon zmieniony reklam nie ma zawiele tylko google jakoś trzeba utrzymać serwer w co wątpie że sie da zarobić na reklamach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka jak tysiące innych, te same teksty, nieciekawie graficznie (choć znam znacznie gorsze). Za to Twój nick jest wyjątkowo za***isty. Szczerze i odważnie - tak trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi komentarzami nic specjalnego. Ale, ucz się dalej, każdy kiedyś przecież zaczynał :) Tylko jedna prośba, jak już przyjdzie moment w którym powiesz sobie, że "już wszystko wiesz" to uwierz mi tak nie będzie. To ciągła nauka, żeby robić coś naprawdę dobrze musisz poświęcić dużo czasu oraz włożyć w to równie dużo pracy....

 

Ps. Mam też nadzieję, że nie będziesz jak na początek licytował w różnych zleceniach na wykonanie stron oferując zaniżone stawki :) tak jak robią to osoby którym wydaje się, że są "fachowcami" a za wykonanie strony oferują kwotę 50 PLN :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak robią to osoby którym wydaje się, że są "fachowcami" a za wykonanie strony oferują kwotę 50 PLN :rolleyes:

jak mój "kolega"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)

Ochłoń, dziołcha :) Co ty w ogóle za bzdury wypisujesz, jest wolny rynek. Jeśli ktoś wycenia swoją robotę za 50zł to nic ci do tego... Ja też nie raz biorę zlecenia za gówniane pieniądze, bo zwyczajnie nie sprawiają mi kłopotów. Nie każdy za 15min roboty bierze millllljjjoooonnnyyyyy.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kolopik: racja, dla kogoś młodego, będącego na utrzymaniu rodziców parę dyszek ekstra w portfelu to już coś, ale np. dla osoby prowadzącej działalność to gra niewarta świeczki, po odliczeniu VATu i podatku dochodowego z 50 zika zostaje trzy dyszki. A to już jest po prostu śmieszne.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za wklejenie napisu na obrazek z google, to i 3 dyszki się opłaca. :)

PS: Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z "obrazkami z google" jest ten problem, że można się nadziać na pozew, szczególnie prowadząc firmę, więc nie wiem czy się opłaca. Już lepiej coś z sxc albo podobnego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, masz rację. :) ten maly psikus, że osoby prywatnej przeważnie nie ma sensu, po 1 czas, po 2 nasze prawo. A od firmy to trochę inna bajka, bo mogą walnąć ładną karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×