Skocz do zawartości
Paffel

e-wiersze.eu - Własne wiersze rymowane.

Polecane posty

Gość

Strona się załadowała, a ja dalej czekałem... boks z FB po lewej jakoś dziwnie sformatowany (brak tła), do tego pośrodku nic nie ma, a strona zaczyna się pół ekranu niżej... hmmmm...

No i web 1.0 jak cholera : )

 

A... i czy rymowanych tworów nie pisze się zgłoskowcem?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka była dodawana na szybko, wiem, że trzeba zmienić umiejscowienie jak i również wygląd (kolor, rozmiar etc.)

Pisze, bo lubię, a nie profesjonalnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To logo jakoś trochę dziwnie wygląda, szczególnie napis - widać resztki białego tła na brzegach i niezbyt dobrze to wygląda. :)

 

Posty na twojej stronie są dwukolumnowe - na ekranie 1024x768 druga kolumna wychodzi trochę poza stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posty zmienione na jednokolumnowe. Więc kolejny problem z głowy :) a co do loga to niestety nie mam pomysłu.

Dziękuję za podpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona z późnych lat 90-tych ubiegłego wieku. To tyle, jeśli chodzi o stronę wizualną.

 

Poezji podobno nie powinno się oceniać, ale skoro dają za nią Noble, Nike i inne nagrody, to znaczy, że jednak można, więc ja ze swojej strony napiszę jedynie, że ździebko miastem, którego nazwa wskazuje, że coś nierzadko ukrywa pachnie. No ale każdy ma jakieś hobby - jeden hoduje petunie, inny chleje gorzałę, jeszcze inny tworzy rymy. I fajnie, lepsze to niż siedzieć pod sklepem czy na trzepaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Boże używasz artisteera i robisz tak badziewną templatkę?

 

Pobaw się zrób kilka, wywal do koszta i za 4-5 wyjdzie ci naprawdę coś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja nie robiłem tego, tylko płaciłem za szablon. Widocznie ktoś się przecenił.

 

Szukaj "webmasterów" w innym gimnazjum lub w starszych klasach. Wybacz ale standardowy przy odpaleniu Artsiteera wygląd jest 3 - 5 razy lepszy od obecnego Twojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila... To tu w ogóle jest jakiś szablon? Zapłaciłeś komuś za wklejenie zwykłego napisu na zdjęcie z google? No to chyba rzeczywiście ktoś się przecenił, i to mocno :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila... To tu w ogóle jest jakiś szablon? Zapłaciłeś komuś za wklejenie zwykłego napisu na zdjęcie z google? No to chyba rzeczywiście ktoś się przecenił, i to mocno :D.

Na to wychodzi. :P

graficznie strona mi się osobiście nie podoba :(

a chociaż treść może? :D albo już idę "skakać" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

a chociaż treść może? :D albo już idę "skakać" :D :D

 

Spokojnie ;) Ile razy mi mówili że strona jest do D. Za którymś razem mi wyszło coś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rada na przyszłość dla początkujących webmajstrów/designerów, którzy nie mają "wizji" strony: zanim zaczniesz coś robić, to najlepiej rozejrzyj się w pracach innych. Dobrym materiałem poglądowym są portale oferujące różnego typu layouty (najlepiej te płatne, wśród darmowych jest tyle śmieci, że można sobie zrobić bałagan w głowie) - segregujesz sobie tam wg popularności/ocen i patrzysz jak mniej więcej wyglądają najpopularniejsze / najwyżej oceniane projekty. A po kilku dniach wracasz do swojego projektu. Przez ten czas mózg przetworzył sobie to co widziałeś, nie pamięta dokładnych kształtów, kolorów itd. ale raczej ogólne wrażenia - spróbuj je wtedy przenieść na swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×