Skocz do zawartości
HerrUser

hekko.pl - dziwne zachowanie serwera

Polecane posty

Witam. Mam następujący problem z hekko.pl: wykupilem u nich dedykowany adres IP, jednak gdy wpiszę w pasek adresu przeglądarki adres IP mojej domeny (zaczerpnięty z konsolowej komendy ping), zamiast swojej strony widzę:

 

Aby zmienić wyświetlaną stronę, wrzuć swoje pliki do folderu /domains/s24.hekko.pl/public_html usuwając wcześniej plik index.html

 

Gdy jednak wpisuję w przeglądarce nazwę swojej domeny, wszystko jest w porządku. Nie znam się specjalnie w tym temacie, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc bardziej doświadczonych. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do pomocy technicznej to pomogą, bo na forum nie muszą ci pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuń plik index.html. W Directadmin domyślnie jest on wczytywany przez index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Po usunięciu swojego pliku index.html brak jakichkolwiek zmian. Strona jest tak jak uprzednio wyświetlana po wpisaniu jej nazwy, choć nie ma pliku HTML na serwerze (a przynajmniej nie powinno być, skoro go usunąlem...), ale znow nie po wpisaniu IP. Czy index.php ma się znajdować w public_html? Jeśli tak, to u mnie tego pliku nie ma.

Edytowano przez HerrUser (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Twoja domena kieruje jeszcze na stare IP, na to przed zmianą? Poza tym, to co jest w katalogu domeny, to zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dluższej chwili serwer przyjąl do wiadomości, że usunąlem mojego index.html i przestal go wyświetlać. Odwolywanie się przez IP do strony dalej jednak nie skutkuje.

-> Miłosz - wiem, że zawartość katalogu stronki zależy ode mnie, ale skoro uslugodawca po zalozeniu domeny wkleja do jej katalogu jakiś HTML uruchamiany przez php, to chyba powinien on być tam w dalszym ciągu skoro go nie usuwalem. A tak wogole, ta zauważylem, że mam puste pliki kodow 400-404 i 500 (.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz komunikat jak w poście pierwszym, oznacza to, że nie wpisałeś w przeglądarce swojego zakupionego IP, a główny IP serwera, który być może miałeś także przydzielony do konta (jako współdzielony).

Po więcej info zapraszam na biuro@hekko.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×