Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rangal

[Zlecenie] Poszukuje kogoś kto znajdzie działający parser javascript pod linuxa.

Polecane posty

Witam serdecznie.

Jak w temacie. Poszukuje dziającego programu który odczyta strone która zawiera fragmenty javascript które edytują zawartość strony (innymi słowy, bez javascriptu strona wygląda inaczej). Konkretnie chodzi o re-captche od googla. Zależy mi na tym żebym w linii komend mógł odczytać źródło obrazka i poszczególnych pól input z tej captchy. To wszystko generuje javascript. Podkreślam że nie chodzi mi o wersje noscript.

 

Więc poszukuje jakigokolwiek działającego i przetestowanego rozwiązania. Links + javascript nie daje rady bo obsługuje starą wersje javascriptu.

 

Nie oczekuje instalacji tego programu, nie oczekuje nic poza nazwą i linkiem do pobrania. Tylko nie mam czasu ani ochoty testować 10 programów, więc liczę na to że ktoś to znajdzie i przetestuje u siebie za mnie.

 

Myślę że podanie linka do programu to nie jest za dużo pracy, więc łatwy grosz do zgarnięcia.

 

PS. chodzi o aplikacje konsolową, wszystko graficzne odpada.

Jeżeli aplikacja odczyta wygenerowany przez javascript kod re-captchy to na konto osoby która mi to znajdzie leci 50zł :)

 

PS2. Pytajcie najpierw czy aktualne bo moge znaleźć rozwiązanie i wtedy juz nie będzie aktualne.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×